Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Samsung 2024 TV Serisi’nde çifte kampanya başladı

Samsung, 2024 model TV Serisiyle akıllı televizyonlarda yapay zeka çağıyla tanışmak isteyen tüketiciler ve Euro 2024 coşkusunu dev ekran TV’lerde, sürükleyici ses ve görüntü deneyimiyle yaşamak isteyen tüketicilere hitap eden iki ayrı kampanya başlattı. 
 

Akıllı TV’lerde yapay zeka çağını başlatan Samsung, 2024 TV Serisinin lansmanına özel olarak iki ayrı kampanya düzenledi. Neo QLED 8K, OLED, Lifestyle TV’lerde ve seçili model ses sistemi ürünlerinde geçerli “Samsung AI TV ile Yeni Bir Çağ” ve sound bar ile birlikte TV alımlarında Para Yüklü Kart fırsatı sunan “Futbol Coşkusunu Katlayın” kampanyaları, 29 Mayıs-16 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak.  


 
Her anı etkileyici kılan Samsung AI TV’lerle yeni bir çağ açılıyor  
 
Samsung Electronics 2024 model AI TV’leri görüntü netliği, ses özellikleri ve AI ile güçlenen akıllı TV deneyimleriyle tüm duyulara hitap ederken, kullanıcıları dev ekranda yepyeni ve sürükleyici bir izleme deneyimine davet ediyor. 
 
2024 AI TV Serisi lansmana özel kampanyası, 2024 model NEO QLED, NEO QLED 8K, OLED, Lifestyle TV’lerde ve seçili model ses sistemi ürünlerinde, 29 Mayıs-16 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak. 
 
Seçili Samsung TV alımına hediye ürün veya Para Yüklü Kart Fırsatı sunan kampanya kapsamında, alınan TV modeline göre seçili Soundbar ve Music Frame hediye ürünlerinden biri veya 15.000 TL’ye varan Para Yüklü Kart Fırsatı sunulacak[1]. 
 
Euro 2024’te AI TV ve soundbar ürünleriyle futbol coşkusu katlanacak
 
Futbol Coşkusunu Katlayın” kampanyası, Euro 2024 yaklaşırken, Avrupa Şampiyonası coşkusunu dev ekranda sürükleyici ses deneyimiyle, adeta stadyumdaymış gibi gerçekçi bir atmosferde yaşamak isteyen futbol tutkunlarına hitap ediyor. Kampanya kapsamında alınan TV modeli bazında 35.000 TL’ye varan Para Yüklü Kart Fırsatı sunuluyor. 
 
Seçili TV modellerini seçili soundbar ürünleriyle birlikte satın alan tüketiciler, %50 daha değerli Para Yüklü Kart kazanma fırsatı elde ediyor. 
 
Kampanya, NEO QLED 8K, QLED 4K, NEO QLED 8K, OLED 4K, QLED 4K ve UHD TV modellerinde 29 Mayıs-16 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak[2]. 
 
 “Samsung AI TV ile Yeni Bir Çağ” Kampanyası hakkında daha fazla bilgiye https://shop.samsung.com/tr/tv-lansman-kampanyasi-kosullari adresinden, “Futbol Coşkusunu Katlayın” Kampanyası hakkında daha fazla bilgiye https://shop.samsung.com/tr/tv-para-yuklu-kart-kampanyasi/ adresinden ulaşılabilir. 
 
[1] Kampanya, 29.05.2024 – 16.07.2024 tarihleri arasında Samsung marka seçili Televizyonlar (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; kampanyalı Ürünler’i, lansman döneminde satış noktalarından satın alan tüketiciler (“Katılımcı”), kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda, aşağıdaki tabloda belirtilen model bazında değişen hediyelerden birini veya model bazında değişen miktarda Para Yüklü Kartı almaya hak kazanacaklardır. 
 
 [2] 52.500-TL, işbu Para Yüklü Kart kampanyası kapsamında kazanılabilecek en yüksek kart miktarı olup yalnızca QE98QN990CTXTK model televizyon ile birlikte aynı faturada HW-Q990C/TK veya HW-Q990D/TK soundbar modellerinden birinin alımını yapan ve kampanya şartlarını yerine getiren katılımcılar bu tutarda para yüklü kazanma fırsatı elde edecektir.

Top Post Ad

Below Post Ad