Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

walt disney animatıon studıos’un 100. yıl filmi wısh 19 haziran’dan itibaren sadece dısney+’ta

Müzikal komedi türündeki animasyon film ‘Wish’, izleyicileri beyazperdeden sonra Disney+ üzerinden sihirli dünyasına davet edecek. 
 

Altın Küre adayı olan yapım, 19 Haziran’dan itibaren sadece Disney+’ta seyircilerle buluşacak. 
 


Oscar ödüllü, son senelerin parlayan yıldızı olarak lanse edilen Ariana DeBose’nin seslendirme sanatçıları arasında olduğu film, Walt Disney Animation Studios’un 100’üncü yıl filmi olmasından ötürü özel bir önem taşıyor. 
 
Walt Disney Animation Studios’un 100’üncü yıl filmi olan ‘Wish’, beyazperde büyüsünün ardından Disney+’a geliyor. Oscar ödüllü Ariana DeBose’nin orijinal seslendirme kadrosunda yer aldığı, Türkiye’den ise filmin baş karakteri Asha’ya Öykü Güven’in ses verdiği filmde, izleyiciler İber Yarımadası’nda unutulmaz bir yolculuğa çıkacak. 
 
Fantastik bir ülke olan Rosas’ta geçen filmde keskin zekalı idealist Asha, dileğini o kadar güçlü şekilde diler ki, dileği evrene ait bir güç olan sonsuz enerji küresi Star tarafından yanıtlanır. 
 
Asha ve Yıldız, Rosas’ın hükümdarı Kral Magnifico’yla çetin bir mücadele içine girer ve toplumu kurtarmak için omuz omuza çalışır. ‘Wish’, cesur birinin iradesi yıldızların sihrine bağlandığında mucizelerin olabileceğini kanıtlar. 
 
 Yönetmen koltuğunda Chris Buck ve Fawn Veerasunthorn’un oturdukları film, 19 Haziran’dan itibaren sadece Disney+’ta izlenebilecek.

Top Post Ad

Below Post Ad