Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Samsung, dünya şehirlerinde açtığı Galaxy deneyim alanlarında herkesi Galaxy AI inovasyonlarını deneyimlemeye davet ediyor

Dünyanın yedi farklı şehrinde açılan interaktif Galaxy deneyim alanları, Galaxy dünyasına ilgi duyan herkese Samsung Galaxy ekosisteminde geliştirilen en yeni Galaxy AI deneyimlerini ilk elden deneyimleme fırsatı sunuyor. 
 

Samsung Electronics dünya genelinde farklı konumlarda yedi ayrı Galaxy Deneyim Alanı açtı. Yeni açılan Galaxy Deneyim Alanlarında, Galaxy ekosisteminde geliştirilen en yeni Galaxy AI çözümleriyle çalışmanın, iletişim kurmanın ve yaratıcı şeyler yapmanın yeni biçimleri sergileniyor. 


 
Paris, Berlin, New York, Dubai, Jakarta, Seul ve Tokyo'da açılan Galaxy Deneyim Alanlarında, dünyanın dört bir yanında Galaxy dünyasına merak duyan herkes Galaxy AI platformunun en yeni inovasyonlarını sürükleyici ve etkileşimli bir şekilde ilk elden keşfedebiliyor. 
 
 Samsung Electronics Başkan Yardımcısı, Deneyim Pazarlama Grubu ve Mobil e-Deneyim İş Birimi Başkanı Jamie Park şunları söyledi: “Samsung, Galaxy AI'yı geliştirip bir adım öteye taşımaya devam ediyor. 
 
En yeni Galaxy Z serisinden daha geniş Galaxy ekosistemine kadar her cihaza en iyi şekilde uyum sağlayan, benzersiz ve optimize edilmiş Galaxy AI deneyimleri sunmaya kararlılıkla devam ediyoruz. 
 
Galaxy ekosisteminde sunulan Galaxy AI özelliklerinin günlük yaşamı nasıl iyileştirebileceğine dair özel bir bakış sunarken, Galaxy hayranlarına yeni olasılıklar dünyasını tanıtmaktan heyecan duyuyoruz.”
 
 Galaxy Deneyim Alanları, tatiller ve uzun seyahatlerin en yoğun olduğu yaz mevsiminde, seyahat eden, farklı Galaxy AI özelliklerinin her seyahati nasıl zenginleştirebileceğini keşfetmeye davet ediyor. 
 
Ziyaretçiler alanların içine girdiğinde Galaxy AI deneyimlerini keşfederken Galaxy AI platformunun inovasyonlarıyla seyahat etmenin yeni biçimlerini deneyimleme şansını yakalıyor. 
 
Bu özellikler, seyahat planlamasını ve organizasyonunu kolaylaştırarak üretkenliği artırmanın, en unutulmaz anları yakalamanın ve dil bariyeri olmadan iletişim kurmanın yeni yollarını sunuyor. 
 
Ziyaretçiler, belirli Galaxy Deneyim Alanlarında düzenlenen çeşitli programlara da katılabiliyor ve Galaxy cihazlarında en yeni Galaxy AI özelliklerini ilgi çekici deneyimlerle test edebiliyor. 
 
Dünya şehirlerindeki Galaxy Deneyim Alanları, tarih aralıkları ve açık adresleri ise aşağıdaki gibi: Paris: 10 Temmuz'dan Ekim sonuna kadar CE 125, 125 Av. des Champs-Élysées, 75008 Paris, Fransa 
Berlin: 10 Temmuz-7 Ağustos tarihleri arasında Mall of Berlin, Leipziger Pl. 12, 10117 Berlin, Almanya 
 
New York'ta: 10 Temmuz-7 Ağustos tarihleri arasında 500 Broadway, New York, NY 10012, ABD 
 
Dubai: 11 Temmuz-7 Ağustos tarihleri arasında Mall of Emirates, Sheikh Zayed Road, Al Barsha 1, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri 
 
Cakarta: 11 Temmuz-4 Ağustos tarihleri arasında Kota Kasablanka, Jl. Casablanca Raya Kav. 88, Cakarta Selatan 12870, Endonezya 
 
Seul: 11 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasında The Hyundai Seoul,108 Yeoui-daero, Seul, Kore 
 
Tokyo: 11 Temmuz-6 Ağustos tarihleri arasında Q front, 21-6 Udagawacho, Shibuya City, Tokyo 150-0042, Japonya
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad