TİPSİZLER HAFTA SONLARINA RENK KATIYOR

Gündelik hayatımızdaki farklı tiplerin eğlenceli skeçler ile karşımıza çıkacağı ve herkesin kendinden bir şeyler bulacağı "TİP'SİZLER" Her Cumartesi günü saat 19:00’da Kanaltürk ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. 

Mutlu,uyumlu,sempatik çiftimiz: Zuhal (Hande Katipoğlu) ve Murat (Serhan Arslan)… Yetenekleri ve farklı huyları ile mahalleye damgasını vurmuş 4 çılgın ev kadını: Dört Büyükler… 

 Kırılgan, narin ve şanssız aşçı: Naif Usta Dengesiz kişiliğine rağmen danışanlara akıl vermeye çalışan yaşam koçu: Neslihan Özkoç Kahve işletmeciliğinden sosyetik kafe işine geçiş yapan kabadayı bir kadın: Gündoğan Doğanay Evde kalmış sorunlu İnsan Kaynakları Müdiresi Serap ve taksisine binen en çılgın müşterilere rağmen sakinliğini korumaya çalışan Taksici Sabrettin. 

Ölmeden önce yapmanız gereken 100 Şey rehberi… Ve bunlar kadar eğlenceli onlarca karakter, onlarca konu TİP'SİZLER ile evlerinize konuk olacak. Hande Katipoğlu, Serhan Aslan, Alayça Öztürk, Ö. Zeynep Dinsel, Serap Hatipoğlu, Onur Bilge, Ender Gündüzlü, Aşkın Alanbay, Tülin Ayhan ve Melih Madan'ın rol aldığı "TİP'SİZLER"in kadrosuna zaman zaman sürpriz isimler de konuk olacak. Eğlenceli onlarca karakterin yer aldığı "TİP'SİZLER" her Cumartesi - Pazar Kanaltürk ekranlarında.


Blogger tarafından desteklenmektedir.