Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

X FACTOR KANAL D DE BAŞLIYOR

X Factor Star Işığı yeni jüri üyeleriyle geri dönüyor! 12 star adayının 10 hafta boyunca Türkiye’nin yeni starı olabilmek için performans sergileyeceği X Factor Star Işığı 9 Temmuz Çarşamba akşamı ilk bölümüyle başlıyor. 


10 Temmuz Peşrembe akşamı ise canlı yayınla eğlence devam ediyor... Yeni bölümleriyle X Factor 21:00'de Kanal D’de ekrana gelecek. 12 star adayının 10 hafta boyunca Türkiye’nin yeni starı olabilmek için performans sergileyeceği “X Factor Star Işığı”nın sunuculuğunu ise ünlü oyuncu Bülent Şakrak yapacak. 

Müziğin “Hitman”i Sinan Akçıl, güzelliği ve sesiyle büyüleyen Atiye ve Eurovision birincisi Azeri şarkıcı Nigar Cemal ve ünlü klip yönetmeni Nihat Odabaşı’nın jüri koltuğuna oturacağı “X Factor” jürisi; yarışmada sadece değerlendirme ve eleme değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. 

Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. Her jüri üyesinin bir kategoriyi temsil edeceği X Factor’de, sadece yarışmacılar değil jüri üyeleri de kendi kategorilerindeki yarışmacılardan birinin kazanması için mücadele edecek. 

Haftada İki Gün Yayınlanacak! X Factor finalleri haftada iki gün canlı yayınlanacak. Haftanın ilk yayınında yarışmacılar performanslarını sergileyecek, ikinci gün ise halk oylaması yapılacak. 

Genç kızlar, genç erkekler, 27 yaş üstü ve grup kategorisinde mücadele edecek olan 12 yetenekli yarışmacıdan, her hafta en az SMS alanı programa veda edecek. Programın finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya, yeni bir stara sahip olacak...

Top Post Ad

Below Post Ad