Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

TELEDÜNYA SİNEMA ALTIN SİNEMA PAKETİ 9.90 TL

Kampanya 03.08.2015 – 30.09.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.  Kampanya kapsamında müşteriler Altın Sinema Paketine abone olacaklardır. 

Kampanya kapsamında 12 veya 24 ay taahhüt istenecektir.  Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.  İlk ay kampanyadan vazgeçen müşterilerden taahhüt cayma bedeli (12 ay taahhüt için 3 TL, 24 ay taahhüt için 7 TL) alınmayacaktır. 
V
 Taahhüt süresi boyunca; Altın Sinema Paketi tarifesi 24 ay için 9,90 veya 12 ay için 13,90 TL/Ay olarak uygulanacaktır. Mevcut tarifeler dışında başka bir tarifenin de abonelere sunulması halinde paket değişikliği yapılması durumunda tarifeler arasındaki fiyat farkı hesaplamalarda kullanılacaktır. 

 Sinema Paketlerine yeni tarifeler ilave edilmesi durumunda (yeni tarifenin fiyat olarak Altın Sinema Paket tarifesinin altında kalmaması koşuluyla) kampanya kapsamında sunulan indirim oranları bu tarife için de, tarifeler arasındaki fiyat farkı baz alınarak sunulacaktır. 

Tarifelerde indirime gidilmesi durumunda; yeni tarife fiyatı, kampanya fiyatının altında olmadığı sürece kampanya fiyatı uygulanır, sadece taahhüt cayma bedelinde indirim yapılır.  Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay] tahsil edilecektir. 

Ancak taahhüt kapsamında aboneden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde abone lehine olan tutar tahsil edilir. 

Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır. 

Kampanyadan taahhütsüz Sinema Paketi aboneleri ve yeni Sinema Paketi aboneleri faydalanabilir.,Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad