Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

e2 KAPANIYOR

Daha önce cnbc-e’yi kapatan Doğuş Yayın Grubu yayın hayatına ilk olarak Aralık 2006'da başlayan e2 kanalını da kapatma kararı aldı.

31 Ocak Pazar gecesi itibariyle yayın hayatını sonlandıracak olan kanal, ABD'de yayınlanan pek çok gösteriyi Türkiye'deki izleyicileriyle buluşturuyordu. 

Kapanma kararıyla resmi bir duyuru yapan Doğuş Yayın grubu, kanalın kapanma gerekçesiyle ilgili şu açıklamaları yaptı: Doğuş Yayın Grubu bünyesinde Aralık 2006’da tematik eğlence kanalı olarak izleyicilerle buluşan e2 kanalı, içeriğindeki dizi ve programların yayın haklarının sona ermesiyle 31 Ocak Pazar gecesi ekrana veda edecek. 

e2, ülkemizde ilgiyle izlenen ARROW ve THE MUSKETEERS dizilerinin 2. Sezon final bölümleriyle kapanış yapacak. e2’de yayınlanan önemli diziler ve programlar ise geneliyle Digiturk’te 30. kanal, D-Smart’ta 36. kanal, Türksat’ta 12379 H 30000 ¾, Teledünya’da 69. kanal ve Tivibu’da 35. kanalda olan TLC’de yayınlanmaya devam edecek. 

e2’de ekrana gelen diziler; TWO BROKE GIRLS, VIKINGS, HOT IN CLEVELAND, MIKE & MOLLY, FOLLOWING, HANNIBAL, TEEN WOLF, UNDATEABLE, DOCTOR WHO, ARROW ve THE MUSKETEERS önümüzdeki aydan itibaren yeni sezon bölümleriyle TLC’de izleyicilerle buluşacak. 

Doğuş Grubu açıklamada “e2’nin değerli izleyicilerine bugüne kadar bizi takip ettikleri için teşekkür ederiz.” Açıklaması yaptı.meydan gazetesi

Top Post Ad

Below Post Ad