Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

ESPOR MAÇLARI TELEVİZYONDA YAYINLANACAK

Geçtiğimiz ay eSpor maçlarını canlı olarak yayınlamaya başlayan Alman televizyonları, bundan sonra yapılacak olan yayınlar için işi resmiyete kavuşturdu. 

Geçtiğimiz günlerde Dota 2 ESL Frankfurt turnuvasını final maçını canlı olarak yayınlayan Alman Sports1 televizyonu, ilerleyen dönemde Dota 2 için düzenlenecek tüm turnuvaları canlı olarak yayınlayacağını duyurdu. 

Dota 2 Maçları Yayınlanacak Almanya'nın Frankfurt şehrinde bulunan Commerzbank Arena'da gerçekleştirilen 250.000 dolar ödüllü Dota 2 turnuvasının canlı yayınlanmasının ardından gelen olumlu yorum ve tepkilerden sonra verilen kararın diğer Dota 2 turnuvaları için de yapılacak olması, eSpor'un gelişimi için büyük bir adım olacak cinsten. 
Toplamda 1 milyondan fazla izleyici trafiğini yakalayan Sports1, oynanacak olan maçlar haricinde, eSpor'a hakkında düzenlediği programları da ekranlara sunacak. 

Genellikle futbol, basketbol ve diğer spor dallarının yayınlarını yapan spor kanalı Sports1'in yaptığı bu son hamle hem kanal hem de eSpor geleceği için diğer kanallara örnek olacak bir hareket. 

Dünyada eSpor'un ne kadar yaygın olduğunu düşünürsek, Sports1 dışındaki diğer spor kanalları da eSpor maçlarını yayınlamaya başlayacak diyebiliriz.shiftdelete
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad