Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

iddaanın iki ustası Turkcell TV+ ta

İngiltere Premier Ligi ve NBA’in resmi yayıncısı Turkcell TV+’ın mobil uygulamasında yer alan LifePlus kanalı(5.kanal) sporseverleri ekran başına kitleyecek yeni içerikler sunmaya devam ediyor. 

Bu içeriklerinden biri olan BİP İddaa programı hafta sonu Murat Özarı ve Fikret Engin’in eğlenceli sunumlarıyla, hafta içi ise önemli isimlerin katılımıyla ekrana geliyor. 

Turkcell’in hem evde hem de mobil cihazlardan izlenebilen yeni nesil televizyon platformu Turkcell TV+,Türkiye’nin en çok izlenen iddaa programını izleyenleriyle buluşturuyor. 

Dünyanın en değerli futbol ligi olarak kabul edilen İngiltere Premier Ligi ve basketbolun en büyük yıldızlarının yer aldığı NBA’in resmi yayıncısı Turkcell TV+’ın mobil uygulamasında yer alan LifePlus kanalında(5.kanal) yayınlanan programda, iddaa bülteninde yer alan futbol ve basketbol maçları ile ilgili tahminler izleyenlere ulaştırılıyor. 
Murat Özarı ve Fikret Engin’in eğlenceli sunum ve yorumlarının yer aldığı program, hafta içi ve hafta sonu LifePlus kanalında canlı olarak yayınlanıyor. 

Hafta içi dev kadro, hafta sonu muhteşem ikili Turkcell’in yeni nesil anlık mesajlaşma uygulaması BiP ve iddaa’nın sponsor olduğu program, hafta içi her gün saat 10.00-12.00 arasında iki farklı yorumcuyla izleyiciyle buluşuyor. 

Hafta içi yorumcu ekibinde Genco Boran, Cüneyt Kaşeler, Erke Tümer, Ilgaz Çınar, İlker Duralı, Murat Fevzi Tanırlı ve Zadik Gökoğlu gibi isimler yer alıyor.Hafta sonu ise BiP iddaa programını Murat Özarı ve Fikret Engin devralıyor.

Türkiye’nin en çok izlenen iddaa programlarından birinin hazırlayıcısı ve sunucusu olan ikili, eğlenceli yorumlarıyla saat 10.00-12.00 arasında izleyiciyle buluşuyor. BiP iddaa programının hafta içi ve hafta sonu tekrarları ise saat 15.00-17.00 arasında yayınlanıyor.

Top Post Ad

Below Post Ad