Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

a news yayında

Türkiye’nin dünyadaki sesi A News 3 Nisan 2017 Pazartesi yayın hayatına merhaba dedi. 

Türkiye'nin ve bölge ülkelerinin sesi olup farklı bir bakış açısından gerçekleri yansıtarak doğru habercilik misyonunu yerine getirmeyi hedefleyen A News, uluslararası habercilik anlayışına yeni bir soluk getirmek için yola çıkıyor. 

A News yeni dünyanın yeni haber kanalı olma yolunda ilk adımlarını tecrübeli bir ekip, güçlü bir geçmişle atıyor. A News sadece Türkiye'nin değil, kısık seslerin dünyadaki sesi olacak. A News, dünyadaki birçok kanalın söyleyemediğini söyleyen bir televizyon olma hedefini koydu. 

A News yerli ve milli bir İngilizce kanalı olarak tüm dünyaya merhaba diyor. Türkiye'yi tüm dünyanın anlayacağı bir dilde anlatmak için yola çıkan A News, ülkemizi yurtdışında en iyi şekilde anlatıp algı operasyonlarının önüne geçmeyi hedefliyor. 

DÜNYA YENİ BİR SESLE TANIŞIYOR 
A News, bu coğrafyanın sesini, duruşunu özünde koruyarak dünya perspektifinde yeni bir ses oluşturuyor. Haber ilkelerinden taviz vermeden, kimsenin sesi değil kimsesizlerin sesi, egemenlerin değil halkın sesi olma hedefi ile yola çıkıyor. Haklı seslerin gür çıkmasını misyon ediniyor. 

175 ÜLKEDE MUHABİR AĞI 
A News, dinamik kadrosu ve Turkuaz Medya Grubu'nun tecrübesi ile yeni başlayan bir kanaldan çok öte bir içerik vadediyor. Arkasında bine yakın haberci ile yeni ama tecrübeli bir ekranı milyonlarca izleyici ile buluşturuyor. 

 175 ülkede, Türkiye'de 81 ilde 375 ilçede yüzlerce muhabiri ile anında sıcak haber ve gelişmeleri takibe alan A News, rakipleri arasında kısa sürede kendinden söz ettirecek potansiyele sahip. 

A News'in yurtdışında, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İngiltere, Rusya, Belçika, Hollanda, Çin, Yunanistan, Afganistan, İran ve diğer ülkelerde muhabir ağı ile kısa sürede tüm haberlere ulaşacak güce sahip. Türkiye'de de A News, en geniş haber takip ağına sahip kanal olma hedefini taşıyor. 

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Diyarbakır, Trabzon gibi önemli illerde ofisleri olup 81 ilde anında canlı yayın imkanı ve muhabir ağı bulunuyor. 

İLK YAYINI 1 MİLYAR 100 MİLYON KİŞİYE ULAŞIYOR 
A News sadece Türkiye'de değil, Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya ve Rusya'da yüz milyonlarca izleyiciye ulaştı. 

Turksat 4A Uydusu ile AB ülkeleri, İran, Rusya, Balkan ülkelerine ulaşırken ; Es'hailSat uydu erişimini üzerinden Azerbaycan, Gürcistan, İspanya, Portekiz, Sudan, Yemen, Libya, Katar, Suudi Arabistan, Kuveyt, Umman, Bahreyn, Irak, İran, Mısır, Fas, Suriye, Filistin, Lübnan, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri, Moritanya, Tunus, Cezayir, Somali ve birçok ülkeden rahatça izlenebilecek. Amerika Birleşik Devletleri'nde ise Pay TV aracılığı ile A News'e erişim sağlanabilecek. 

A News'in dünya genelinde ulaşılabilir olduğu mecralar göz önünde bulundurulduğunda başlangıç olarak 1 milyar 100 milyon kişiye ulaşma kapasitesine sahip. Ayrıca A News, yurt dışındaki dağıtım sistemlerinde de yerini alarak hedef izleyici kitlesine nokta atışı yapabilecek. Türkiye'de bütün platformlarda izlenebilecek olan 

A News'in frekans bilgileri; 
Türksat 4A Uydusu Frekans : 11999 Mhz Symbol Rate: 11666 FEC : 3/4 Polarizasyon : V ( Dikey ) Modulasyon : DVBS2-8PSK Digiturk 140. Kanal Tivibu 188. Kanal D- Smart 289. Kanal Teledünya 6. Kanal Turkcell TV(sabah)

Top Post Ad

Below Post Ad