Kablo TV Hepsi birarada kampanyası

Kampanya kapsamında müşteriler; KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV’ye, 50 Mbps’ye kadar 150 GB Kotalı Kablonet tarifesine, Kabloses Her Yöne 50 dakika paketine ve Altın Sinema Paket tarifesine abone olacaklardır. 

Kablonet, KabloTV aktivasyon ücretleri alınmayacak olup Kabloses aktivasyonu talep edilmesi durumunda 24TL karşılığında sağlanacaktır. 24 Ay taahhüt istenecektir.  Taahhüt süresi boyunca; KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 50 Mbps’ye kadar 150 GB Kotalı Kablonet + Altın Sinema Paketi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 69,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır. 

Kampanya kapsamında numara tahsis ücreti (12 TL) alınmayacaktır. Kampanya 01.05.2017 – 31.12.2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında müşteriler Tablo-2 de belirtilen; Kotalı / Sınırsız / Akıllı Sınırsız Kablonet tarifelerinden birisine, KabloTV tarifelerine, Sinema paketlerine ve Kabloses paket tarifelerinden birine aynı anda abone olabileceklerdir. 

Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt istenecektir.  Kampanyadan otel motel müşterileri faydalanamaz, bireysel tarifede olan müşteriler resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablonet aktivasyon (96 TL) ücreti, KabloTV aktivasyon (96 TL) ücreti alınmayacak olup Kabloses Aktivasyon ücreti, müşterinin aktivasyon istemesi durumunda 24 TL olarak ücretlendirilecektir. 

Kampanya kapsamında müşteriler; Analog KabloTV + KabloTV Temel Paket + 50 Mbps’ye kadar 150 GB Kotalı Kablonet + Altın Sinema Paketi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesine abone olacaklardır. 

Taahhüt süresi boyunca; 50 Mbps’ye kadar 150 GB Kotalı Kablonet (32,01 TL), KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV (17,99 TL), Altın Sinema Paketi (19,99 TL), Kabloses Heryöne 50 dakika paketi (ücretsiz) tarifesi 69,99 TL olarak uygulanacaktır.  

Kotalı internet tarifelerinde tarifede belirlenen GB`lar için ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır. Kotalı hizmetler için aylık olarak ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesinin %30 fazlasını geçemeyecektir. 

Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti 0,5 TL x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır... 
Daha fazla detay turksat kablo web sitesi ve kablo tv abone merkezlerinde
Blogger tarafından desteklenmektedir.