Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Samsung The Frame TV Türkiye’de

Sanatla teknolojinin iç içe geçtiği Samsung “The Frame” TV serisi Türkiye’de satışa sunuldu. 

Estetik tasarımıyla öne çıkan ve kapatıldığında sanat moduna geçip bir tablo gibi görünen The Frame Samsung online mağazasında cazip satış fırsatlarıyla tüketicilerle buluşuyor. 

 Samsung Electronics, mükemmel tasarıma odaklandığı, teknolojide olduğu kadar tasarımda da yenilikçiliğiyle öne çıkan “The Frame” TV Serisini Türkiye’de satışa sundu. 

Samsung Online Mağazası’nda cazip ön satış fırsatlarıyla satışa sunulan The Frame’i ön satış kampanyası süresince Samsung Online Mağazasından satın alan herkes beyaz, bej ya da ceviz rengi çerçevelerden dilediği birine ücretsiz sahip olabilecek. 

Ön satış kampanyası 24 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında geçerli olurken tüketiciler diledikleri hediye seçimini satın alma işlemi sırasında http://shop.samsung.com/tr adresinden yapabilirler.  


Açıkken televizyon, kapatıldığında sanat eseri 
Sanatsal bir tasarıma sahip olan ve Türkçe’de çerçeve anlamına gelen The Frame, 55 ve 65 inç ekran ölçüleriyle sunuluyor. The Frame TV’de, ekranı yağlı boya tablolardan kişisel fotoğraf kitaplığına kadar geniş yelpazede seçkin sanat eserleri gösteren bir çerçeveye dönüştüren “Art Mode” (Sanat Modu) özelliği bulunuyor. Böylece TV, UHD kalitesinde görüntüler sunuyor ve kapatıldığında kişiye özel düzenlenebilen bir sanat eserine dönüşüyor. 

 Özelleştirilebilir çerçeve seçenekleri sunan The Frame, ceviz, meşe ve beyazdan oluşan çerçeve rengi alternatifleriyle herhangi bir odanın ambiyansını ve dekorunu zenginleştirip değiştirebiliyor. 

Ayrıca, hareket sensörü insanların hareketini algılıyor. The Frame, odada kimse yokken güç tasarruf moduna geçiyor, biri odaya girdiğinde ise tekrar açılıyor. 

Tüm bunların yanında, The Frame duvara boşluksuz monte edilebilmesini sağlayan tasarımı ve görünmeyen bağlantı özellikleri ile hiçbir kablosu görünmeden, tam bir yaşam alanı öğesi olarak duvarda gerçek bir çerçeve ya da tablo gibi görünüyor. 

Samsung Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama Direktörü Mert Gürsoy, yaptığı açıklamada “Günümüzde tasarım kavramı yaşam tarzı, zevkler ve tutkularla tanımlanıyor. Yaşam alanları içerisinde kullanılan teknolojinin oldukça kişisel bir unsur olduğunu biliyoruz. The Frame, iç dekorasyona mükemmel uyum sağlayarak tüketicilerin mekânlarına ve hayatlarına güzellik katmayı hedefliyor” dedi. 

Samsung The Frame TV Özellikler 
Boyut 65” 55” Çerçeve Boyutu (YxD) 83.1 x 145.4 cm 70.8 x 123.5 cm* ayak olmadan Resim Kalitesi 4K UHD, HDR, Active Crystal Color Akıllı 2017 Samsung Smart Hub, Smart View, Tek Kumanda Ses 40 W / 2.2 CH 

Yeni Özellikler Sanat Modu, Samsung Koleksiyonu, Parlaklık Sensörü, Hareket Sensörü Çerçeve Rengi Kömür Siyahı 

Kutuda Bağlanabilirlik: Görünmez Bağlantılı One Connect Box (5 m) Ayak: Temel Tip Ayak Duvar Askı Aparatı: Duvara Sıfır Askı Aparatı Ayrı Satılır Özelleştirilebilir Çerçeveler: Ceviz, Bej ahşap, Beyaz Ayaklar: Stüdyo Tipi Ayak Bağlantı Kiti: Görünmeyen İncelikte Bağlantı Kablosu 15 m

Top Post Ad

Below Post Ad