Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Netflıx İlk İsveç Orijinal Dizisi Quıcksand’ı Duyurdu

Stokcholm ve Hollywood - 7 Eylül 2017 - Dünyanın lider eğlence ağı Netflix, İsviçre’deki ilk orijinal dizisi Quicksand’ı duyurdu. 

Tüm dünyada aynı anda yayınlanacak dizisinin senaryosu dünyaca ünlü The Bridge romanının yazarı Camilla Ahlgreen tarafından kaleme alınacak. 2018 yılında çekimlerine başlanacak dizinin yapımını ise ödüllü yapım şirketi FLX üstlenecek. 

Normal bir lise öğrencisi olan Maja Norberg, Stockholm'un en zengin bölgelerinden birinde bir sınıfa yapılan toplu saldırı sırasında kendini bir anda cinayete teşebbüs ederken bulur. 

O trajik günde yaşananlara ait detaylar ortaya çıkmaya başladığında ise olayın arkasındaki detaylar Maja’nın Sebastian Fagerman ve onun problemli ailesi ile benzerlik göstermektedir. 


Netflix Hakkında 
Netflix, 190'dan fazla ülkede 104 milyon üyesinin günde 125 milyon saatten fazla dizi ve film izlediği, üyelerine orijinal diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan dünyanın lider internet televizyonu ağıdır. 

Üyeler içerikleri istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı cihazların hemen hemen tamamında izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.  

FLX Hakkında 
Felix Herngren, Pontus Edgren ve Niclas Carlsson ilk olarak İsveç'in önde gelen dizilerinden Solsdian'ın yapımı için bir araya geldi. 

Üçlü, 2013 yılında Bonnier Growth Media desteğini de alarak İskandinavya'nın en hızlı büyüyen prodüksiyon şirketleirnden birini kurdu. Beş yıldan az bir süre içinde The 100-Year-Old Man Who Climbed Out The Window and Disappeared ve The 101-Year-Old Man Who Skipped Out on The Bill and Disappeared gibi önemli yapımlara imza atan şirket, 1 Eylül'de gerçekleşen Swedish Kristallen TV Awards'da "En iyi drama" (Bonusfamiljen) ve "En iyi komedi" (Torpederna) dallarında ödüle layık görüldü.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad