Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak

7. sezon finali 31 milyon kişi tarafından izlenen Game of Thrones'un (Taht Oyunları) 8. sezonu ne zaman başlayacak? sorusunun cevabı nihayet belli oldu. 

Dizinin yapımcı şirketi HBO, resmi internet sitesinden sevilen dizinin final sezonun ne zaman başlayacağını ve kaç bölüm olarak yayınlanacağını duyurdu. 

 Game of Thrones'un izlenme rekorlarını altüst eden The Dragon and the Wolf bölümünü bittiği andan itibaren milyonlarca dizi hayranı tarafından merak edilen tek bir soru var: Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? 

ABD'li televizyon kuruluşu HBO, resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada fantastik dizi Game of Thrones'un heyecanla beklenen final sezonun 6 bölüm halinde 2019 yılında yayınlanacağını belirtti. 


Dizinin son sezonunda yer alan bölümlerin David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik tarafından yönetileceği açıklanırken, yeni sezonun David Benioff &D.B. Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill tarafından kaleme alınacağı duyuruldu.

Game of Thrones'un veda sezonun baş yapımcılığını ise Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger ve Bernadette Caulfield diğer Bryan Cogman, Guymon Casady, Vince Gerardis ve George R.R. Martin yardımcı yapımcılar olarak görev yapacak. 

DİZİNİN FİNAL SEZONU TARİHİNİ HARRINGTON-LESLİE EVLİLİĞİ Mİ ETKİLEDİ? 
Ünlü dizinin final tarihinin geç olmasının nedenlerinden birinin aşkları Game of Thrones setinde başlayan, Jon Snow’a hayat veren Kit Harington ve Yabani Ygritte'i canlandıran Rose Leslie'nin gerçekleştireceği düğün olduğu iddia edildi. 

 Geçen eylül ayında nişanlanan 30 yaşındaki çiftin, dizinin yapımcılarıyla görüşerek onlara evleneceğini bildirdiği hatta tüm ekibi düğüne davet ettiği, bu durumun da çekimlere bir süre tamamen ara verilmesi anlamına geldiğini konuşuluyor. 

Yapımcılara yakın kaynaklar ise düğünün diziyi etkilemeyeceğini; farklı final bölümleri çekilecek 8. sezon hakkındaki soruların gizliliği korumak için cevaplanmadığını öne sürdü.kaynak.ntv

Top Post Ad

Below Post Ad