Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Turksat kablo mobil uygulaması yenilendi

Türksat’ın kablo yayıncılık hizmetlerine ait IOS ve Android platformlarındaki uygulaması “Kablo”nun, 2017 yılında müşteri deneyimleri ve çok kanallı satış deneyimleri dikkate alınarak yapılan iyileştirme çalışmaları sonucunda kullanıcı ve indirme sayılarında belirgin bir artış sağlandı. 

Böylece kablo yayıncılık hizmetlerine (KabloTV, Kablonet, Kabloses) ait abonelik işlemleri, anlık borç ve kota sorgulama, fatura ödeme, arıza / şikâyet takibi ve hizmet satın alma gibi birçok yeni özellik de, kullanıcı dostu olarak tasarlanan “Kablo” mobil uygulaması aracılığıyla daha erişilebilir bir hâle geldi. 

Gelişen mobil uygulama sektöründe çağdaş ve kullanışlı arayüzü ile Kablo uygulaması; 3 ay gibi kısa bir sürede, Google Play’de 10K indirme sayısını 50K’ya, App Store’da ise 20K’dan 50K’ya kadar çıkardı. 
Böylece Türksat Kablo mobil uygulamaları toplamda 100K kullanıcıya ulaştı. 

 Google Play'de ortalama kullanıcı puanı 3.35 olarak korunurken App Store puanı ise 1,75’ten 3,8’e gelmiştir. Ayrıca görme engelli vatandaşlarımızın uygulamayı kullanabilmeleri için Voiceover ve Talkback desteğinin eklenmesi için yapılan çalışmaların kısa sürede sonuçlandırılması bekleniyor.

Top Post Ad

Below Post Ad