Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Netflix’in yeni orijinal dizisi Lost in Space’in prömiyeri gerçekleşti

Netflix’in yeni orijinal dizisi Lost in Space’in prömiyeri 6 Nisan Cuma günü Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nin ev sahipliği yaptığı Middle East Film and Comic Con 2018’de gerçekleştirildi. 

Etkinliğe Robinson ailesi üyelerini canlandıran Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Taylor Russel ve Mina Sundwall katıldı. Juho Aronen/ Netflix Lost in Space 13 Nisan, Cuma tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te! 

Lost in Space Hakkında: Lost in Space 1960'ların klasik bilim kurgu dizisini dramatik ve modern bir Netflix Orijinali olarak yeniden yorumluyor. 


Günümüzden 30 yıl sonraki bir gelecekte geçen hikâyede uzayın kolonileşme dönemi başlamıştır ve daha iyi bir gezegende kendilerine yeni bir hayat kurmak üzere sınanmış ve seçilmiş olanların arasında Robinson ailesi de bulunmaktadır. 

Ancak bu çiçeği burnunda koloniciler yeni evlerine doğru seyahat ederken beklenmedik biçimde rotadan saparlar. Şimdi, orijinal varış noktalarının birçok ışık yılı uzağındaki tehlikeli ve yabancı bir gezegende hayatta kalabilmek için yeni müttefikler bulmak ve iş birliği yapmak zorundadırlar. 

Lost in Space'te John Robinson'ı TOBY STEPHENS (Black Sails, Başka Gün Öl) canlandırırken Maureen Robinson rolünde MOLLY PARKER (House of Cards, Deadwood) yer alıyor. Robinsonların çocuklarından inatçı ve öz güvenli Judy'yi TAYLOR RUSSELL (Falling Skies), cin fikirli tipik bir ortanca çocuk olan Penny'yi MINA SUNDWALL (Kördüğüm, Aşka Özgürlük) meraklı ve hassas bir karakter olan Will Robinson'ı MAX JENKINS (Sense8, Betrayal) canlandırıyor. 

Koşulların ve aldatma konusundaki ortak becerilerinin bir araya getirdiği iki karakter de Robinsonlarla beraber mahsur kalmıştır. Bu iki aykırı tipten huzursuz edici şekilde karizmatik Dr. Smith'i PARKER POSEY (Café Society, Mascots, A Mighty Wind) canlandırırken istemeden de olsa sevimli bir karaktere sahip Don West rolünde IGNACIO SERRICCHIO (Bones, Çılgın Düğün) oynuyor. 

Yapımcılığını Legendary Television'ın üstlendiği dizinin senaryosunda Matt Sazama ve Burk Sharpless'ın (Dracula: Başlangıç, Son Cadı Avcısı) imzası bulunuyor. Zack Estrin (Prison Break) ise dizi sorumlusu olarak görev yapıyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad