Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Dünyaca ünlü ses markası Audioengine Türkiye’de

Dünyaca ünlü ses markası Audioengine artık Bircom güvencesiyle Hifimyfi mağazasında satışta. 

Amerika’da High-End kalitesindeki ürünleri uygun fiyata almak isteyenlerin tercihi olan Audioengine, Türkiye’de de çok ses getirecek gibi görünüyor. 

Yüksek kaliteye sahip olması, sade ve şık tasarımı, doğal malzeme kullanımı bu markayı benzersiz kılıyor. Amerika’nın güçlü ses markası Audioengine, yüksek kalitede ses çözümü arayanlar için benzersiz bir marka. Sahip olduğu özelliklerle kullanıcıları şaşırtan Audioengine marka hoparlörler, amfiler, adaptörler ve aksesuarlar High-End kalitesinde ses performansı sunuyor. 
Audioengine markasının Türkiye distribütörlüğünü Bircom üstleniyor. Plastik değil, gerçek hoparlör “Not Plastic, Real Speaker” ifadesiyle sunulan hoparlörler, benzer segmentteki hoparlörlerden farklı olarak ipekten yapılmış tweeter, kevlardan yapılan woofer, ağaçtan yapılan iskelet ile kusursuz bir estetiğe sahip. 

aptX ve aptX HD desteği sunan Audioengine, endüstrinin aksine C, D, E ve F sınıfı amplifikatör kullanmak yerine A ve B sınıfı amplifikatör kullanarak fiyat-performans anlamında son noktayı koyuyor. Kablolu ve kablosuz modelleri bulunan hoparlörler el yapımı olmalarıyla dikkat çekiyor. 

Küçük hoparlörlerden büyük sesler Old school tarzını yansıtan Audioengine hoparlör modelleri, görünüşte masa üzerinde ve rafta kullanılabilecek kadar küçük boyutlara sahip olsa da analog kalitesinden asla ödün vermeden yüksek ses kalitesi ile herkesi şaşırtıyor.

iOS ve Android gibi farklı işletim sistemlerinin yanında, bu platformlardaki uygulamalarla da uyumlu bir şekilde çalışan hoparlörler kablosuz desteği sayesinde ekstra bir konfor alanı yaratıyor. 

B2, HD3, HD6, A5+, A2+, P4 ve HDP6 model hoparlörler, saniyeler içerisinde gerçekleştirilebilen kolay kurulum ve kullanım imkânı ile müzik tutkusunu sonuna kadar yaşamanız için Bircom’un Kanyon’daki Hifimyfi deneyim mağazasında satışta. 

Tıpkı hoparlörler gibi birçok ödüle sahip ses sistemi bileşenleri, DAC dönüştürücüler, amplifikatör ve aksesuarlar da yepyeni bir ses deneyimi için sizlerle. 

Hifimyfi hakkında: 
2015 yılında kurulan Hifimyfi*, Sennheiser, Astell&Kern, Audioengine, Music Hall, Clint, Moshi gibi her biri alanında lider olan markaların özenle seçilmiş ürün koleksiyonunu Mart 2018’den beri Kanyon’daki deneyim mağazasında ziyaretçileriyle buluşturuyor. 

Hi-Fi kalitesinde sese sahip kulaklıklar, taşınabilir ve ev tipi hoparlörler, pikaplar ve premium kulaklık adaptörleri ile dinleme deneyimini mükemmel hâle getirmeyi amaçlıyor. Hifimyfi deneyim mağazasında dileyen herkes kulaklık veya hoparlör gibi ürünleri satın almadan önce sıcak bir kahve eşliğinde deneme fırsatına sahip olabiliyorlar. 

Müzisyen ve müzik tutkusu olan kişilerden oluşan Hifimyfi ekibi sadece ürünleri değil, doğrudan müziği deneyimlemelerini sağlayarak ziyaretçileri unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. 360 derece taşınabilir müzik bileşenlerini sunabilme farkı yaratan Hifimyfi, aynı zamanda evde müzik dinleme deneyimini de en iyi şekilde geliştiriyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad