Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Dünyanın konuştuğu 50 dizi TV+’ta

Türkiye’nin yerli dijital televizyon platformu TV+, son dönemin en popüler dizilerini ekranlara taşımaya devam ediyor. 

Mayıs ayıyla beraber 50 farklı dizi TV+ekranlarına geliyor.

Maceradan bilim kurguya, dramadan komediye tüm popüler diziler, yüksek görüntü kalitesiyle TV+’taizlenebilecek. Blindspot, Vikings,Legion, TheFollowing…

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ekranlara damgasını vuran tüm yeni diziler artık TV+’ta… Telefon, tablet, TV ve bilgisayardan izlenebilen dijital televizyon platformu TV+’ta dizi dünyası hızla genişliyor. 
Dilediği yerden dizi izlemek isteyenlerin gözde platformu TV+’a abone olanlar, en popüler programlara ücretsiz olarak erişebiliyor.  

Beowulf, Türkiye’de ilk kez ve sadece TV+’ta 
Dünyanın konuştuğu tüm dizileri portföyüne katan TV+, 50 farklı diziyle izleyicilerin karşısında. Bu dizilerin başında ise “Beowulf, Ölümsüz Savaşçı” var. Fantastik ve bilim kurgu türünün merakla beklenen dizisi, Filmbox işbirliğiyle Türkiye’de ilk kez ve sadece TV+’taekranlara geliyor. 

ABD yapımı olandizi, Angelina Jolie, Anthony Hopkins ve Robin Wright gibi yıldızlarıyla popülerliğini yitirmezken, yayımlandığı ilk günden bu yana “en çok konuşulanlar” listesinde de yer alıyor. 

TV+’taki yenilikler bununla da sınırlı değil. Ünlü oyuncuları ve çarpıcı senaryolarıyla izleyicilerin gözünü ayıramadığı birçok dizi de artık TV+ dünyasında yer alıyor. 

Aralarında Legion, Blindspot, TheFollowing, Vikings, AshvsEvilDead, CrossingLines, Medici: Masters of Florence gibi dizilerin yer aldığı 50 farklı dizi, orijinal dilinde veya Türkçe olarak izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Top Post Ad

Below Post Ad