Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Futbolun tadı Sony ile çıkar

Bütün dünyada futbol heyecanı başlıyor. Sony, bu futbol şölenini sahada değil de evinde seyredecek milyonlarca kişinin sahada olanların her anını yakalayabilmelerini sağlayacak Sony ürünlerini listeledi. 

AF8 serisi ile hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın 
Sony'nin OLED BRAVIA TV ile sunduğu A1 OLED ve AF8 OLED Serisi adrenalinle dolu anları ve futbol maçlarının heyecanını evinize getiriyor. 

OLED TV teknolojisiyle tamamlanan BRAVIA televizyonları, izleyicilere hayal ettiği deneyimi en iyi görselle sunmak için daha önce görülmemiş siyahlar, otantik renkler ve geniş görüş açısı ile önemli ölçüde zenginleştirilmiş 8 milyondan fazla piksele sahip. 
Ekranı bir konuşmacıya dönüştüren Sony’nin sürükleyici Akustik Yüzey teknolojisi ise kalabalığın gürültüsünü hissedecek, en iyi ses sistemini sunuyor. 

Sony'nin 4K Ultra HD KD-65XF90 ile futbol maçları deneyiminize yeni bir soluk Sony XF90 BRAVIA serilerinde maçlar inanılmaz ayrıntılarla izleniyor. 

XF90 Serisi, 4K HDR İşlemci X1 ™ Extreme özelliğine sahip ve ultra ayrıntılı resimler için güçlü gerçek zamanlı görüntü işleme özelliği kullanılıyor. 

HT-XF9000 ile tezahürat kalabalığını hissedin 
HT-XF9000 sadece izlemeyi değil, aynı zamanda stadyum atmosferini hissetmenize de yardımcı oluyor. Böylece kalabalık arkadaş grubunuzla stadyumu evinizde hissetme şansına sahip olabileceksiniz. 

10 dakika gibi kısa bir sürede şarj edildikten sonra kesintisiz bir müzik için TV ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış, Dikey Ses Motorlu 2.1 kanallı Dolby Atmos® / DTS: X ™ ses çubuğu, BRAVIA'nın efsanevi görüntü kalitesinin mükemmel bir şekilde tamamlanışına şahit olacaksınız.

MP-CD1 Mobil Projektör ile tezahürat partinizi dışarı çekin İster çatı katı ister bahçe olsun, sahip olduğunuz herhangi bir düz duvarda, cep boyutunda mobil projektör ile yepyeni bir ekranınız olabilir. 

Kolay taşınabilir, avuç içine kolayca yerleşen, MP-CD1, yaklaşık 3,5 metrelik kısa bir mesafeden 120 inç boyutuna kadar yansımayı kullanıcılarıyla buluşturuyor. 

Sadece 280 gram ağırlığındaki bu çok yönlü projektör, herhangi bir yüzeyi anında geniş bir ekrana dönüştürüyor ve neredeyse tamamen sessiz. Sizler ve dostlarınız için sadece evin içinde değil dilerseniz bahçenizde bile mükemmel bir izleme deneyimine mobil projektör ile sahip olabilirsiniz. 

En iyi hatıraları RX100 IV ile saklayın 
Dostlarınızla sevdiğiniz anları biriktirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Küçük boyutu sayesinde, her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz RX100 IV, 40x süper ağır çekim, süper yüksek hızlı 1/32000 sn hızlı çekim yapmanıza olanak veren 1.0 tipi istifli CMOS sensörüne sahip.

Top Post Ad

Below Post Ad