Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Dogs of Berlin, 7 Aralık 2018’de tüm dünyada aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

İkinci Alman Netflix orijinal dizisi Dogs of Berlin, 7 Aralık 2018’de tüm dünyada aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.  

Dogs of Berlin hakkında: Dogs of Berlin kendi isteklerinin dışında bir ekip olarak görevlendirilen ve Berlin’in yeraltı dünyasıyla savaşırken, kendi insani zayıflıklıkları ve suç geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalan birbirinin zıttı iki polis dedektifinin hikayesini anlatıyor. 

Bu iki polis yeraltı dünyasıyla mücadele ederken kanunların hangi tarafında kaldıklarına karar vermek zorunda kalacaklar. Dogs of Berlin, farklı kültür ve hayatların, hayaller, umutlar ve kaderin aynı potada eridiği Almanya’nın başkentinde, zamanın ruhuna derin bir dalış yapıyor. 


Fahri Yardım ve Felix Kramer, Berlin’in yeraltı kültürünü ilk elden tecrübe etmiş, beklenmedik bir dedektif ekibi olarak karşımıza çıkıyor. Dizideki diğer önemli rollerde, Anna Maria Mühe ve Katharina Schüttler, Mohammed Issa, Deniz Orta, Katrin Sass, Sebastian Zimmeler, Alina Stiegler, Hannah Herzsprung, Antonio Wannek, Mišel Matičević, Jasna Fritzi Bauer, Constantin von Jascheroff, ve Alman rap müziği sevenleri heyecanlandıracak birkaç sürpriz isim bulunuyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad