Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Türkiye’nin en çok satan tableti belli oldu

Türkiye merkezli teknoloji firması reeder’ın en yeni tablet bilgisayarlarından biri olan M7 Go, Türkiye’nin en çok satan tableti oldu. 

Mayıs ayında liderliği ele geçiren tablet 7 inç ekran boyutu, hem ön hem arka kameraları, 4 çekirdekli işlemci, 2200 mAh pil gibi özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. 

 Teknoloji ürünleriyle Türkiye pazarında önemli bir yeri olan reeder’ıntablet modeli M7 Go, piyasaya çıkmasının ardından sadece birkaç ay içinde en çok satan ürünlerden biri haline geldi. 

Uygun fiyatı ile dikkat çeken model 4 çekirdekli 1.3 GHz gücünde MT8167 işlemcisi, 1 GB RAM, 1024 x 600 piksel 7 inç çözünürlüklü IPS ekranı ve Android 7.0 işletim sistemi ile beklentileri fazlasıyla karşılıyor. 


GSM operatörleri üzerinden faturaya ek taksitlerle satın alınabilen ürün Mayıs ayında en Türkiye’de en çok satan tablet bilgisayar oldu. Araştırma şirketlerinin verilerine göre Mayıs ayında Türkiye’de en çok satan tablet olan reeder M7 Go, diğer rakiplerini geride bırakarak liderlik koltuğuna oturdu.  

Gelişmiş donanım özellikleri 
7 inç boyutunda bir ekranı bulunan M7 Go, günlük ihtiyaçları karşılama anlamında fazlasıyla başarılı bir tablet. Oyun oynamaktan film izlemeye, Sanal Gerçeklik uygulamalarından sosyal medyaya kadar birçok farklı alanda kullanım imkanı sunan tablet, güçlü donanım özellikleriyle zorlanmıyor.  

Çift kameralı tablet 
Tabletin hem ön hem arka yüzünde kamera bulunuyor. M7 Go’nun arkasında 2 Megapiksel çözünürlüğünde kamera bulunurken, ön yüzünde de 2 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alıyor. Bu iki kamera sayesinde fotoğraf ve video çekilebilirken, birçok uygulama da bu kameralar kullanılabiliyor.  

Pil ve kapasite seçenekleri 
Tablette yer alan 2200 mAh kapasitesi ile tablet uzun saatler boyunca kullanılabiliyor. Tablette 8 GB depolama kapasitesine ek olarak microSD bellek kartı yuvası ile bu kapasite artırılabiliyor. Sadece 260 gram ağırlığında olan M7 Go tablet, 3.5 mm kulaklık çıkışına sahip. 

Android 7.0 Nougat desteği 
M7 Go tablet Android 7.0 Nougat ile yüklü olarak geliyor. En yaygın işletim sistemi sürümlerinden biri olan Android 7.0, yüzbinlerce uygulama ve birçok özelliği destekliyor. reeder M7 Go tableti Türk Telekom müşterileri faturaya ek ayda sadece 15.5 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabiliyor. (Ayda 15.5 TL taksit tutarı 24 ay taahhütlü satışlar için geçerlidir.) 

reeder M7 Go özellikleri 

• Android 7.0 işletim sistemi • 7 inç 1024x600 piksel IPS ekran • 1 GB RAM • 8 GB dahili hafıza • 1.3 GHz 4 çekirdekli MT8167 işlemci • 2200 mAh pil • Arka 2 Megapiksel, Ön 2 Megapiksel kamera • Wi-Fi, Bluetooth desteği • 3.5mm kulaklık, MicroSD hafıza kartı, MicroUSB Bağlantı yuvaları • 118x107.8x 10 mm • 260 gr

Top Post Ad

Below Post Ad