Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Turkcell TV+ Akıllı tv uygulaması geliyor

Turkcell, TV+ Uygulamasına Entegre Uygulama Mağazasını Sunmak İçin Metrological İle İşbirliğine girdi Dünyanın ilk dijital operatörü olan Turkcell (NYSE: TKC) (BIST: TCELL), tüm Turkcell TV+ kullancılarına sunulan entegre Turkcell TV uygulama mağazısını, aboneleri ile buluşturmak için Metrological Uygulama Platformunu seçti. 

Turkcell, Türkiye genelindeki TV+ aboneleri için özel bir TV Uygulama Mağazasına sahip olacak. 

Metrological’ın Uygulama Platformu’ndan yararlanarak, 300'den fazla TV uygulamasından oluşan Uygulama Kütüphanesinden, yerel ve uluslararası içerikler oluşturabilecek. 

Metrological’ın sunduğu gerçek zamanlı izleme, analizler ve iyileştirmeler sayesinde Turkcell TV+, kullanıcıların hızla değişen içerik isteklerini tahmin ederek, daha kaliteli ve eğlenceli televizyon izleme deneyimi yaşatacak. 

Turkcell Dijital Medya Hizmetleri Direktörü Barış Zavaroğlu, “Turkcell TV+ abonelerini Metrological’ın TV Uygulama Platformuna entegre etmekten heyecan duyuyoruz. 

Kişiselleştirilmiş TV Uygulama Mağazamız, yerel ve niş içerikleri en iyi şekilde bir araya getirecek. Metrological’ın, Turkcell TV+ kullanıcılarının sürekli gelişen içerik ihtiyaçlarına yanıt vermek için, gerçek zamanlı özelleştirilebilen araçlara sahip olmasını oldukça önemsiyoruz” şeklinde konuştu. 
Metrological Satış ve Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Thijs Bijleveld ise “En son Over the Top (OTT) içeriklerinden oluşan Turkcell TV Uygulama Mağazasını güçlendirmek için Turkcell'le birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz. Metrological Uygulama Platformu, platforma giriş ve gündelik içerik yönetimini sorunsuz hale getiriyor. 

Turkcell TV+ aboneleri ana televizyon ekranından ayrılmadan, canlı uluslararası televizyon uygulamalarını ve hatta yerel favori içeriklerini izlemenin keyfini çıkaracak” dedi. 


Metrological ürün paketi, operatörlere kendi yerelleştirilmiş TV Uygulama Mağazalarını oluşturmalarına olanak sağlayan bir uygulama platformu sunuyor. Buna ek olarak, oryantasyon için destek ürünleri, web ve mobil uygulamaların tüm süreçlerinde iyileştirme ve ücretlendirme desteği sağlıyor. 

Metrological Uygulama Platformu, birleştirilmiş arama, bağlamsallık, ikinci ekran ve ses kontrolü gibi özellikleri desteklemek için yazılım geliştirme araçları da sunuyor. Bu yazılım geliştirme araçları, içerik servis sağlayıcılarına, uygulama geliştiricilerine ve operatörlere daha hızlı uygulama geliştirmeye olanak tanıyor.

Top Post Ad

Below Post Ad