Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Vodafone Tv’den Heyecan Verici 3 Yeni İçerik

Dünyanın en başarılı sosyal medya hesaplarından “People Are Awesome”,“The Pet Collective” ve “Fail Army”,lineer yayınlarıyla Türkiye’de ilk kez ve sadece Vodafone TV’de ekrana gelecek. 


Vodafone’un TV servisi Vodafone TV, yenilikçi içerikleriyle kullanıcılarına en iyi dijital deneyimi yaşatmaya devam ediyor.

Dünyanın en başarılı sosyal medya hesaplarından “People Are Awesome”,“The Pet Collective” ve “Fail Army”,lineer yayınlarıyla Türkiye’de ilk kez ve sadece Vodafone TV’de ekrana gelecek.

Vodafone TV Full Paketkullanıcıları, tüm dünyanın merakla takip ettiği bu üç kanalıinternetlerinden yemeden seyredebilecek. 

Günümüzde internet kullanımının artmasıyla video ve TV izleme alışkanlığının da dijitale kaydığını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi: “Vodafone TV servisimizle Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerimize kaliteli TV ve video içeriğini kesintisiz olarak ve uygun fiyatla sunuyoruz. 

Bu kapsamda, tüm dünyanın merakla takip ettiği ‘People Are Awesome’, ‘The Pet Collective’ ve ‘Fail Army’ sosyal medya hesapları lineer yayınlarıyla Türkiye’de ilk kez ve sadece Vodafone TV’de olacak. 
İzleyicilerimize, sıradışı işler yapan insanların hikâyelerinden sevimli hayvan dostlarımızın en komik videolarına kadar çeşitlenen renkli bir içerik yelpazesi sunacağız. 

Vodafone olarak, geleceğin heyecan verici dünyasına müşterilerimizle birlikte hazırlanırken onlara yenilikçi vezenginleştirilmiş içerik servisleri sunmaya devam edeceğiz.”  

3 kanalda 3 ayrı heyecan  
Vodafone TV 91. Kanal’da yayınlanacak olan ve YouTube’da 3 milyon abonesi bulunan “People Are Awesome”, sıradışı işler yapan sıradan insanların şaşırtıcı hikâyelerinin anlatıldığı orijinal videolardan ve derlemelerden oluşuyor. Kanalda, yarasa adam atlayışından kano sporuna, basketbol smaçlarından frizbiye, macera ve aksiyon sporlarının hemen her dalına yer veriliyor. 

Vodafone TV 92. Kanal’da yayınlanacak olan ve YouTube’da 1,4 milyon abonesi bulunan “The Pet Collective”, online dünyadaki en popüler kliplere, en eğlenceli ve esprili videolara ve en komik hayvan videolarına evsahipliği yapıyor. 

 Vodafone TV 93. Kanal’da yayınlanacak olan ve YouTube’da 14 milyon abonesi bulunan “Fail Army” ise “her başarının ardında bir başarısızlık vardır” ilkesinden yola çıkarak başarmak için ellerinden geleni yapan, başarısız olduklarında dahi gülümseyebilen ve kendileriyle dalga geçebilen insanların hikâyesini anlatıyor.  

80’i aşkın TV kanalı, binlerce seç-izle içeriği 
Vodafone TV kullanıcıları, en çok izlenen 80’i aşkın TV kanalını ve binlerce seç-izle içeriği; gişede yüksek hasılat yapan güncel yabancı filmleri, dünyanın en çok sevilen çizgi filmlerini, yüzlerce tematik ve hobi içeriğini, binlerce soru-cevap videosunu akıllı telefonlarından ya da tabletlerinden mobil veya Wi-Fi bağlantısıyla izleyebiliyor. 

Google Play ve App Store online mağazalarından ücretsiz erişilebilen Vodafone TV uygulaması, bugüne kadar 1 milyondan fazla kez indirildi.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad