Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Optoma HD29H 4K - HDR destekli projektör

4K projektörde dünyanın en cok satan lider markasıOptoma, oyuncular ve ev sineması için özel geliştirdiği en düşük gecikme süresine sahip 4K-HDR destekli projektörü HD29H’yi Türkiye’de satışa çıkarıyor. 


Full HD 1080p cozunurlugu ile beraber 4K-HDR cozunurlugu destekleyen HD29H ev sineması ve oyun severler için muhteşem bir deneyim vaat ediyor. Türkiye’de 5999 TL + KDV fiyatıyla dikkat çeken projektör gerçek renkler ile olağanüstü derinlik ve ayrıntı sunuyor.

Sadece 8,4 ms'lik bir gecikme süresi ve 1080p 120Hz'lik bir sinyali kabul etme yeteneğine sahip kompakt projektör HD29H, yüksek aydınlatma ve yenileme hızının yanı sıra sunduğu yüksek kontrastla da oyuncuların çok daha fazla ayrıntı ve doku görmesini sağlıyor. 

Ayrıca, projektörün 4K-HDR görüntü özelliğifilm izlemek, canlı spor ve TV şovlarını takip etmek için de harika bir deneyim sunuyor. Kullanışlı ve kurulumu kolay olan HD29H, sahip olduğu iki HDMI2.0girişiyle dizüstü bilgisayara, PC'ye, Blu-ray oynatıcısına, medya aktarıcısına veya oyun konsoluna kolaylıkla bağlanabiliyor ve bu ortamlar arasında tek tuşla geçiş yapılabiliyor.

Projektör ayrıca; oyun oynamak, video akışı yapmak ve büyük ekranda fotoğraf paylaşmak için Google Chromecast ™, Amazon Fire TV veya Apple TV ™ gibi bir HDMI donanım kilidini bağlayarak akıllı hale getirilebiliyor. 

10W ses sağlayan entegre bir hoparlörle birlikte gelen projektör ekstra rahatlık sağlıyor. Küçük boyutlarına rağmen sahip olduğuyüksek ses kapasitesiyle sayesinde kullanılan alanı kolayca doldurabiliyor. 

Harici ses sistemlerine bağlantı sağlayan bir ses çıkışı da olan projektör, oyuncularve ev sineması kullanıcıları için ideal bir kullanım sağlıyor. 2,5 kg'dan daha az ağırlığa sahip HD29H;oyun geceleri, spor etkinlikleri veya film festivalleri için kompakt çantasında kolaylıkla taşınabiliyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad