Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Samsung 8K QLED TV Türkiye’ye Geliyor

Samsung, MENA Forum’da bölgesel lansmanını gerçekleştirdiği 8K QLED TV’lerin Mayıs ayında Türkiye’de olacağını duyurdu. Televizyonları yeniden tanımlamak için en yeni donanım ve yazılımların nasıl kombine edildiğini açıklayan Samsung, Micro LED teknolojisine bir ön bakış sunarak, akıllı, gelişmiş ekranların geleceğini tanıttı. 

98”8K QLED TV ile çığır açan teknolojisini sergileyen Samsung, 8K teknolojisinin izleme deneyimini nasıl daha da geliştireceğini ve izleme kabiliyetlerinde yepyeni bir dönemi müjdelediğini açıkladı. 

Bir Quantum İşlemci 8K chip gömülü 2019 QLED serisi, görüntü kalitesini, tasarımı ve akıllı özellikleri her zamankinden daha fazla seçenek ve göz alıcı çözünürlükle sunuyor. 

İnternet üzerinden, dekoder aracılığıyla, HDMI bağlantı, USB veya mobil ekran yansıtma ile içerik izlerken, Samsung'un kendi özel yapay zeka tabanlı teknolojisi, içeriğin kendi çözünürlüğünden bağımsız olarak her türlü içeriği tanıyabiliyor ve neredeyse 8K kalitesine yükseltebiliyor. 

 İçerik konusunda çığır açan işbirlikleri yapan Samsung, küresel ölçekte 100'den fazla ülkedeki Samsung müşterilerinin iTunes filmlerine ve televizyon dizilerine erişebilmesini sağlamak amacıyla içerik işbirliği ağını geliştirmeye devam ediyor. 

Bu önemli işbirliği, tüketicilere daha fazla seçenek sunmanın yanı sıra Samsung akıllı televizyonları aracılığıyla iTunes’dan satın aldıklarını izlemelerini ve iTunes Store’un tamamına kolayca göz atmalarını mümkün kılacak. 

Öte yandan, Galaxy S serisindeki 10. yılını kutlayan Samsung, akıllı telefonların kabiliyetlerini şimdiye dek görülmedik şekilde yeniden, daha akılcı bir yaklaşımla tanımlamak için tasarlanan mobil ürünler ekosistemini sergiledi.

İlk Galaxy S serisinin lansmanından bu yana geçen on yılın ardından bugünün Galaxy cihazları, Samsung'un tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için anlamlı inovasyonlar sunma taahhüdünü gururla teyit ediyor.

Top Post Ad

Below Post Ad