Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Samsung QLED TV’ler Yeni Ambiyans Moduyla Oturma Odalarını Sanat Galerisine Dönüştürüyor

Samsung QLED TV’ler, dünyaca ünlü sanat eserlerini ve en güzel fotoğraflarınızı salonunuza taşıyor 


Samsung Electronics’in 2019 model QLED TV serisinde yer alan yeni Ambiyans Modu, aralarında dünyaca ünlü sanat eserlerinin de yer aldığı çeşitli içerikleri televizyon ekranı kapalıyken bile gösterebiliyor. 

Ambiyans Modu ile fotoğraflar ve müzik gibi içeriklere de televizyon ekranından erişilebiliyor. Samsung ayrıca, Tali Lennox ve Scholten &Baijings gibi tanınmış sanatçıların eserlerine de QLED TV’lerin Ambiyans Modu ile yer veriyor. 

Yeni Ambiyans Modu tüketicilerin günlük yaşantılarını zenginleştirmek ve onlara TV açıkken erişilen içeriklerin ötesinde benzersiz bir deneyim sunmak için tasarlandı. 

Genç ve Yetenekli Sanatçılarla İşbirlikleri Artacak Samsung Electronics Görüntü Sistemleri İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jongsuk Choo yaptığı açıklamada şunları söyledi; 

“Televizyon ekranına kapalı olduğu anlarda da değer katmasının yanı sıra müşterilerimize günlük yaşantılarında geleneksel televizyonların ötesinde yeni avantajlar sağlayan Ambiyans Modu ile gurur duyuyoruz. 

Ambiyans Modu üzerinden sunduğumuz içerikleri önümüzdeki yıllarda genç ve yetenekli sanatçılarla yapacağımız iş birlikleriyle genişleterek müşterilerimizin QLED TV’lerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacağız.” 

Yeni Ambiyans Modu ile sunulan ilk içerikler için yetenekli sanatçılarla iş birliği yapan Samsung, müşterilerin evlerini daha samimi ve rahat bir hale getirmesine yardımcı oluyor. Yağlı boya soyut resimleriyle tanınan ve moda endüstrisinde etkili bir model ve sanatçı olan Tali Lennox, Ambiyans Modu için Samsung ile güçlerini birleştirdi. 

Hollanda merkezli Scholten & Baijings ise şık renk ve desenli porselen ve kumaş ürünlerden oluşan çeşitli sanat eserleriyle biliniyor.

Top Post Ad

Below Post Ad