Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Avengers Endgame’den Ön Satış Rekorları

Yılın en çok beklenen filmi olan Avengers: Endgame, ön bilet satışıyla tüm dünya genelinde rekor kırıyor.


Türkiye’de isefilminilk üç günlükön bilet satışının, Avengers Sonsuzluk Savaşı’nın ilk üç gündeki ön satış rakamına göre yaklaşık dört kat daha fazla olduğu görülüyor. 

Marvel Sinematik Evreni’nin en son filmi olan ve merakla beklenen Avengers: Endgame 25 Nisan 2019 tarihinde beyaz perdede yerini alacak.

Filmin ön satışa sunulan biletleri ise daha şimdiden tüm dünyada satış rekorları kırıyor. Avengers: Endgame’in Türkiye’de henüz vizyona girmeden en çok bilet satışı yapacak film olması bekleniyor! 

Türkiye’de ise filmin biletleri, ön satışa açıldığı ilk üç günden itibaren, Avengers Sonsuzluk Savaşı dışındakibugüne kadar gelmiş geçmiş tüm Disney filmlerinin ön satış adetlerini geçti. 

Yine Türkiye’deki ön bilet satışlarının ilk üç günü değerlendirildiğinde, Avengers: Endgame’in eriştiği rakamın, Avengers Sonsuzluk Savaşı’nın ön bilet satışlarının ilk üç gününe göre yaklaşık dört kat daha fazla olduğu görülüyor. 

Bu doğrultuda Türkiye’de şimdiye kadar gerçekleştirilen ön bilet satışları göz önüne alındığında, Avengers: Endgame’in ülke genelinde vizyona girmeden en çok bilet satışı yapan film olarak rekor kırması bekleniyor. 

Avengres:Endgame Filmi Avengers üyelerini yeniden biraraya getiriyor! 

Marvel Stüdyoları'nın yirmi iki filminin görkemli bir sonucu olan “Avengers: Endgame” filminde, Thanos tarafından başlatılan ve evrenin yarısını yok edip Avengers üyelerini ayıran vahim olaylar silsilesi, geri kalan Avengers üyelerini son bir kez daha bir araya getiriyor. 

Avengers: Endgame filminin yapımcılığını KevinFeige, yönetmenliğini Anthony ve Joe Russo yapıyor. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo, Trinh Tran, Jon Favreau ve Stan isefilminbaşyapımcıları. Filminsenaryosu da Christopher Markus & Stephen McFeelytarafındanyazıldı. 

 AVENGERS: ENDGAME  
Yönetmenler:Anthony ve Joe Russo Yapımcı:Kevin Feige BaşYapımcılar: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo, Trinh Tran, Jon Favreau, Stan Lee Senaryo: Christopher Markus & Stephen McFeely

Top Post Ad

Below Post Ad