Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

mor ve ötesi’nden Senfonik Albüm

Ülkemizin en sevilen Rock gruplarındanmor ve ötesi‘nin,’29 Ekim 2018‘deAya İrini’de verdiği konserin kaydından oluşan'Canlı Senfonik I Aya İrini' double albümü,Dünya Plakçılar Günü’ne özel, 13.04.2019 cumartesi günüplak formatında piyasada olacak. Şef Orçun Orçunsel yönetimideki Avrasya Filarmoni Orkestrası ve Masis Aram Gözbek yönetimindeki Magma Filarmoni Korosu’nun eşlik ettiği bu sansasyonel konserin kaydından oluşan albüm; çiftli plağı, açılır kapaklı,180g. ve 8 sayfa fotoğraf albümüyle birlikte bu tarihten itibaren Türkiye’deki tüm plak dükkanlarındaki yerini almaya başlayacak. 

Harun Tekin (vokal,ritm gitar,klavye),Kerem Özyeğen (gitar,geri vokal),Burak Güven (bas, geri vokal ) ve Kerem Kabadayı (davul )‘dan oluşan grubun bu prestijli çalışmasında yer alan 13 şarkının düzenlemelerinde ise yine ağırlıklı olarak Orçun Orçunsel ve Tunç Devrim Yoldaş imzalarını görmekteyiz. 

Albüm,Rainbow45 Records&Rakun Müzik işbirliği ve Universal Müzik Türkiye dağıtımıyla büyük müzik marketlerde, İstanbul’un yeni göz bebeği olan seçkin plak dükkanlarında ve rainbow45records.comweb sitesinden satışa sunulacaktır.

Top Post Ad

Below Post Ad