Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Spotify İlk 3 Ay Ücretsiz

Spotify Premium Şartlara Uygun Kullanıcılar için Tüm Paketler Kapsamında İlk 3 Ay Ücretsiz Üstelik başvurmak için Zaman Sınırlaması Yok!  
Spotify Premium paketine üye olmayı düşünenler için büyük fırsat! Spotify Premium, ilk defa Premium üyeliği deneyecek kullanıcılara, ilk 3 ay ücretsiz kullanma hakkı sunarak, paketin eşsiz özelliklerinden mümkün olduğunca keyif almaları için daha fazla zaman sağlıyor 

daha önce 30 gün olan ücretsiz kullanım hakkı böylece 2 ay daha uzatılarak toplam 3 ay oluyor. Spotify’ın bir ilk olan yeni teklifine doğrudan Spotify.com/Premium adresi üzerinden ulaşılabiliyor. 

Spotify böylece müzik ve podcast dinleyicilerinin, reklamsız ve seç-dinle özellikleriyle 50 milyon şarkı ve 450 bin podcaste erişim sağlayan dünyanın en popüler sesli streaming’ine ilk 3 ay hiçbir ücret ödemeden üyelik hizmetine ulaşmalarını imkan veriyor. 

Dünya genelinde geçerli olacak Spotify Premium’un ilk üç ay ücretsiz kullanım hakkı herhangi bir zaman kısıtlaması içermiyor, müzikseverler diledikleri zaman Premium üyelik paketlerinden birine başvuru yapabiliyor: 

Bireysel ve Öğrenci paketleri bugünden itibaren, Aile paketi ise gelecek aylarda kullanıma hazır olacak. Bu hafta Spotify Premium için büyük bir hafta, Spotify birkaç gün önce de tüm dünya genelinde güncellenen Aile için Premium Paketi’ni duyurmuştu. Spotify Premium Bölümü Direktörü Alex Norström’un konu ile ilgili görüşleri şöyle: 

Spotify Premium’un ilk 3 ay ücretsiz kullanımı

“Müzik ve podcast’ler insanların hayatlarında önemli bir rol oynuyor, o nedenle biz de Spotify Premium’un sunduğu her şeyden tam olarak yararlanabilmeleri için kullanıcılara ilk 3 ayı ücretsiz vermek istedik. 

Premium paketin tüm özelliklerini deneyimlemenin zaman aldığını biliyoruz, tam da bu nedenle kullanıcılara, Premium’un sorunsuz müzik dinleme deneyiminden etkilenmeleri için ihtiyaçları olan zamanı ve Seç-Dinle özelliği kapsamında 50 milyondan fazla şarkıya, milyarlarca çalma listesine ve 450 bin podcast’e erişimi ücretsiz olarak sunuyoruz.”  

 “İki büyük duyuru ile bu hafta Spotify için oldukça önemli bir hafta – güncellenen Aile için Premium Paketi’ni kullanıma hazır hale getiriyoruz ve daha önce Premium üyeliği almamış müşterilerimize Premium Paketi’ni ilk 3 ay ücretsiz olarak sunuyoruz. 

Tüm bu gelişmeler, Premium üyelerimize en iyi deneyimi sunma sözümüze olan bağlılığımızı gösteriyor ve dünya genelinde daha fazla dinleyicinin Premium pakette olan her şeye erişim sağlamasını mümkün kılıyor. 

Elbette daha fazlası gelecek!” Bugünden başlayarak, yeni ve şartlara uyan Spotify kullanıcıları, spotify.com/premium ya da spotify.com/us/student adresi üzerinden ilk 3 ay ücretsiz Premium üyelik başvurusu yaparak, hali hazırda 100 milyonun üzerindeki Premium üyesine katılabilir.

Top Post Ad

Below Post Ad