Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

ikizler filmi kamera arkası videosu yayınlandı


İKİZLER PROJESİ,
OSCAR ÖDÜLLÜ, ÖNGÖRÜLÜ YÖNETMEN ANG LEE İLE OSCAR ADAYI WILL SMITH’DEN GELİYOR!
ÖZET:

İkizler Projesi, yenilikçi bir aksiyon filmi ve Will Smith, bir anda her hareketini önceden tahmin edebilen, gizemli, genç bir ajan tarafından hedef alınıp takip edilen seçkin suikastçı Henry Brogan’ı canlandırıyor. Filmin yönetmeni, Oscar ödüllü film yapımcısı Ang Lee. Filmin yapımını ünlü yapımcılar Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger gerçekleştiriyor. Filmde ayrıca Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong rol alıyor.

YÖNETMEN:
Ang Lee

SENARYO:
David Benioff, Billy Ray ve Darren Lemke

HİKAYE:
Darren Lemke ve David Benioff 

YAPIMCILAR:
Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger 

İDARİ YAPIMCILAR:
Chad Oman, Mike Stenson, Guo Guangchang, Brian Bell ve Don Murphy 

OYUNCULAR:
Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong“Bu hikâye, sinemada bizim bildiğimiz şekilde anlatılabilecek bir hikâye değil. Fakat muhteşem ve yeni dijital teknoloji sayesinde sadece genç ve yaşlı Will Smith’i beyaz perdede bir arada görmekle kalmıyoruz aynı zamanda hikâyeyi de çok yoğun bir şekilde deneyimleyebiliyoruz. Yeni dijital sinemanın bize sunduğu sınırları deneyimleyebilmek ve test edebilmek benim için büyük bir şans. Aynı şekilde biri çok hoş bir şekilde sofistike, diğeri son derece samimi olan iki Will Smith’le bir arada çalışabilmek de ayrı bir şans. Bana göre bu, Will’in en iyi performansı ve ikisi bir araya geldiğinde gerçekten büyüleyici bir şey ortaya çıkıyor. Dahası ekibin sinematografi, sanat departmanı ve görsel efektler arasında yeni bir estetik yaratma konusundaki büyük çabası ve teknik yeteneği de hem ilham verici hem de memnun ediciydi. Bu filmin tüm dünyada izleyicilere yeni bir teatral sinema deneyimi sunmasını umuyorum.”
- Ang Lee, İKİZLER PROJESİ Yönetmeni


“Yapımındaki duygusal ve fiziksel zorluklar açısından bu film, kariyerimdeki en çok çaba isteyen film oldu. Ang, izleyiciye sinema salonunda başka bir yerde ulaşamayacağınız bir deneyim sunmak için sınırları zorluyor. Bu sadece bir aksiyon filmi değil, aynı zamanda birinin genç benliğinin yaşlı benliğine öğretebileceklerinin keşfi. Ben şu anda 50 yaşındayım ve bu filmde 23 yaşındaki genç halime dönüşmemin ironisi şu; 23 yaşındaki halim, bu deneyimi yaşamaya ya da bu rolü canlandırmaya hazır olmazdı. Bu hikâyenin, daha önce hiç görülmemiş sinema ustalığı, incelikli, bağ kurulabilir karakterler ve yeni düzey aksiyon açısından herkese bir şeyler sunacağını umuyoruz.”
- Will Smith, İKİZLER PROJESİ Oyuncusu

Top Post Ad

Below Post Ad