Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

The King 1 kasımda netflixte

Başrolünde Timothée Chalamet ve Joel Edgerton’un yer aldığı Netflix orijinal filmi The King’in resmi fragmanı paylaşıldı
The King Hakkında: Hal (Timothée Chalamet), İngiliz tahtının gönülsüz varisi, kraliyet hayatına sırtını dönmüş ve halkın içerisinde sıradan bir yaşam sürdürüyordu.

Ancak acımasız babası öldüğünde Hal, Kral V. Henry olarak taçlandırılır ve kendini daha önce kaçmaya çalıştığı hayatın ortasında bulur. 

Şimdi, saray politikasının, kaosunun ve babasının geride bıraktığı savaşın altından kalkması gerekecek. Ayrıca geçmişinde ona akıl hocalığı yapan ve şimdilerde alkolik bir şövalye olan John Falstaff (Joel Edgerton) ile geçmişi yeniden ortaya dökülecek. 

Yönetmen: David Michôd Senarist: David Michôd ve Joel Edgerton Yapımcılar: Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Liz Watts, David Michôd ve Joel Edgerton Görüntü Yönetmeni: Adam Arkapaw Prodüksiyon Tasarımcısı: Fiona Crombie Editör: Peter Sciberras Kostüm Tasarımcısı: Jane Petrie Müzik Yapımcısı: Nicholas Britell Oyuncu Kadrosu: Timothée Chalamet, Joel Edgerton, Sean Harris, Tom Glynn-Carney, Lily-Rose Depp, Thomasin McKenzie, Robert Pattinson ve Ben Mendelsohn

Top Post Ad

Below Post Ad