Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Samsung Galaxy Fırsatlarına Nihat Sırdar İle Devam Ediyor

Samsung Electronics, ünlü radyo programcısı Nihat Sırdar ile sürpriz bir projeye imza atıyor. Kafa Radyo’da Nihat’la Sivrisinek programı dinleyicileri bu proje kapsamında hem Galaxy’nin indirim ve hediye fırsatlarından yararlanma, hem de Nihat Sırdar ile tanışma şansı elde edecek . 

Samsung, Nihat’la Sivrisinek programı ile tanınan radyocu Nihat Sırdar ile gerçekleştireceği proje kapsamında, tüketicilere çeşitli indirim ve hediye avantajları sağlıyor. Etkinliğin ilki 19 Kasım’da gerçekleştirilecek.

5 farklı noktada gerçekleşecek etkinliklerin sonuncusu 10 Aralık tarihinde olacak. Nihat Sırdar saat 18:00 – 20:00 arasında sunduğu radyo programını, Samsung’un belirlenen mağaza ve yetkili servislerinde gerçekleştirecek. 

Böylelikle tüketiciler hem düzenlenen kampanyalardan yararlanma, hem de Nihat Sırdar ile tanışma şansı kazanacak. Projenin ilk durağı 19 Kasım’da Mecidiyeköy’deki Samsung Akıllı Servis Merkezi olacak. 

Program sırasında akıllı servis noktasına gelen ilk 50 kişiye garanti harici onarımlarda yüzde 20 indirim sağlanacak. Ayrıca aksesuar satışlarında geçerli yüzde 20 indirim fırsatı da olacak . 

21 Kasım’daki durak ise Samsung Bağdat Caddesi Deneyim Mağazası olacak. Program sırasında mağazaya gelerek 250 TL ve üzeri harcama yapan ilk 15 kişiye Level U kulaklık hediye edilirken, Galaxy A30s alan ilk 10 kişiye de 600 TL indirim yapılacak . 

26 Kasım tarihinde ise Beşiktaş Samsung Mağazası’na, yine yayın sırasında gelerek Galaxy A30s alan ilk 10 kişiye 600 TL indirim yapılacak .

  Etkinlik noktaları: 
19 Kasım 2019 – Mecidiyeköy Akıllı Servis 
21 Kasım 2019 – Samsung Bağdat Caddesi Deneyim Mağazası 
26 Kasım 2019 – Beşiktaş Samsung Mağazası 
3 Aralık 2019 – Avcılar Akıllı Servis 
10 Aralık 2019 – Ataşehir Akıllı Servis Kampanya, 

Samsung Electronics tarafından, belirtilen tarihlerde, açık adresi verilen Samsung Mağazası’nda veya Samsung Akıllı Servis Merkezi’nde, 18:00 – 20:00 saatleri arasında düzenlenmektedir. Kampanyalardan yararlanabilmek için, kampanya saatleri arasında katılımcının ilgili Samsung Mağazası’nda veya Samsung Akıllı Servis Merkezi’nde fiziken bulunması gerekmektedir. 

Her katılımcı yalnızca bir kampanyadan faydalanabilir, kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez, hediye bedeli nakdi olarak talep edilemez, iadesi talep edilemez. İlk 10, 15 ve 50’nci kişiler, kampanya başlangıç saatinden itibaren ilgili noktaya ilk gelen kişiler ve yapılan faturalı satışlar üzerinden belirlenecektir. 

18 yaşından küçükler katılamaz. Belirtilen fiyatlara KDV dahildir. Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sadece etkinlik saati içerisinde ve etkinlik noktasında yer alan Akıllı Servis Merkezi’nde geçerlidir. 

 KDV dahil fiyatlardır. KDV dahil fiyatlardır. Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi Likör Yanı Sokak Akabe Ticaret Merkezi No:1/C Şişli Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No:338 Kadıköy

Top Post Ad

Below Post Ad