Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

S Sport ve S Sport2 Üç Yıl Daha TV+’ta

Saran Group’a ait spor kanalları S Sport ve S Sport2, TV+ ile olan anlaşmasını 2023’e kadar yeniledi. 
Sporseverler, Premier Lig, NBA, Formula 1, Moto GP, ATP500, UFC, Bundesliga, NCAA, UEFA 2020/2021 Uluslar Ligi, FIFA 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Maçları, FIBA Eurobasket 2021 Grup Eleme Maçları, 7 Days Eurocup, FIBA Şampiyonlar Ligi ve daha fazlasını içeren premium spor içeriğini TV+’ta izlemeye devam edecek.

Saran Group ve Turkcell geçtiğimiz yıllarda yaptıkları anlaşmayla, dünyanın en önemli spor organizasyonlarını yayınlayan, Türkiye’nin premier spor kanalı S Sport ve S Sport2’yi TV+ platformunda sporseverlerle buluşturmuştu. 

Sporseverleri sevindirecek haber bugün açıklandı. S Sport ve S Sport2, 3 yıl daha TV+’ta izleyicilerle buluşmaya devam edecek.  

S Sport ve S Sport2 Üç Yıl Daha TV+’ta 
Konuyla ilgili açıklama yapan S Sport Genel Müdürü Emre Eren “3 yıldır dünyanın en iyi spor müsabakalarını ve sporcularını Türk sporseverler ile buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. 

Bugün de, TV+ ile işbirliğimizin devamını duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi. Turkcell Dijital Servisler Direktörü Barış Zavaloğlu ise “En iyilerin buluşma noktası TV+’ta, spor içeriğinin de en iyisini sunuyoruz. 

Dünyanın en iyi spor organizasyonlarını sporseverlerle buluşturuyoruz. Bu yüzden S Sport ve S Sport2‘yi TV+ izleyicilerine 3 yıl daha sunmaya devam etmek üzere anlaştık. TV+ üyelerine böylesine geniş yelpazede spor içeriği sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz” diye konuştu.

Top Post Ad

Below Post Ad