Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

LG, Mikro Led ile Ekran Teknolojisinde Yeni Bir Çağ Başlatıyor

LG MAGNIT, kolay kurulum ve üstün dayanıklılık özelliklerinin yanı sıra koyu siyahlar, gerçek ve doğru renkler ile şaşırtıcı görüntüler sunuyor. 


LG Electronics (LG)'in Amerika, Avrupa, Asya ve Orta Doğu ile birlikte Türkiye’de de lanse edilen, yeni Mikro LED ekran çözümü LG MAGNIT, LG'nin tescilli Black Coating görüntüleme teknolojisiyle ve akıllı blok montaj tasarımı ile çığır açan bir görüntü kalitesi ve dayanıklılık sunuyor. Ekran teknolojisinde evrimsel bir adım olan Mikro LED, gelişmiş kontrast ve daha geniş bir görüntüleme açısı ile daha net görüntüler için doğrudan alt tabaka kartına uygulanan boyutta sadece bir mikrometre ölçeğinde kendinden yayılan pikseller içeriyor. 

LG’nin ekranların önüne uygulanan yeni Black Coating teknolojisi, kontrastı ve renk doğruluğunu iyileştirmek ve küçük LED pikselleri nemden, tozdan ve dış etkilerden korumaya yardımcı olmak için tasarlandı. 

Parlama ve parmak izi önleyici LG Black Coating, ayrıca dikkat dağıtıcı yansımaları en aza indirerek göze hoş görünmeyen lekelerin de çıkarılmasını kolaylaştırıyor. 

LG MAGNIT, 163 inç 4K çözünürlüğüyle birinci sınıf, büyük ölçekli ekran arayanlar için olduğu kadar, evde en sevdiği filmlerin, dizilerin ve maçların keyfini çıkarmak isteyen tüketiciler için de ideal. Ekran, sezgisel gezinme özellikleri, ön ayarlar dahil birçok kullanışlı işlevin kontrolünü sağlayan webOS akıllı Signage platformuna da sahip.

 LG MAGNIT aynı zamanda mükemmel görüntü kalitesi; içeriği ve kaynağı akıllıca analiz eden, görsel çıktıyı gerçek zamanlı ve otomatik olarak optimize eden son teknoloji LG TV'de bulunan yapay zeka destekli α (Alpha) görüntü işlemcisi ile de güçlendirilmiş. 

Ticari ve kamusal alanlar için harika bir Mikro LED ekran çözümü 
Muhteşem görüntülerin yanı sıra LG MAGNIT, sorunsuz kurulum ve konfigürasyon avantajı da sunuyor. Her Mikro LED kabininin boyutu yalnızca 600mm (G) x 337.5mm (Y) x 44.9mm (D) ve diğer kabinlere sorunsuz bir şekilde bağlanarak teknisyenlerin büyük ölçekli ekranı yerinde hızlı ve zahmetsiz bir şekilde kurmasına da olanak tanıyor. 

LG'nin temassız bağlantı teknolojisiyle kablosuz olarak sorunsuz bir şekilde sinyal gönderip alabiliyor; blok montaj tasarımı ise enerjinin LED ekranın merkezinden pimler aracılığıyla her bir kabine aktarılmasına olanak sağlıyor. LG MAGNIT, ekranların arkasında yalnızca birkaç kablo ile enerji ve veri aktarımını sağlayarak kablo kirliliğini de azaltıyor. 

 LG Electronics (LG) Business Solutions Company'nin Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Bilgi Ekranı İş Birimi Başkanı Görüntüleme Birimi Başkanı Paik Ki-mun, "LED ekranlarda gerçek yenilikleri getirmek bizim için her zaman çok heyecan verici. Bu sefer de LG MAGNIT serimizi tanıtmaktan büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz. 

Üstün görüntü kalitesi, genişletilebilirlik ve kolay kurulumuyla LG MAGNIT; sergi salonları, müzeler, kongre merkezleri, otel lobileri, lüks butikler, yayın stüdyoları, kontrol odaları gibi pek çok ticari ve kamusal alanlar için harika bir Mikro LED ekran çözümü sunuyor” dedi.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad