Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Samsung TU8000 Crystal UHD TV ile televizyonu değil görüntüleri izleyin

Samsung marka televizyonlar, film ve dizi severlerin seyir deneyimini yepyeni bir boyuta taşımaya devam ediyor. 


Samsung Electronics’in kullanıcıların tercihine göre 43", 50", 55", 65", 75" ve 82" seçeneklerine sahip TU8000 Crystal UHD TV modeli, sunduğu keskin ve parlak görüntüler, güçlü renk kalitesi, sınırsız ve minimalist tarzdaki tasarımı sayesinde izleyenleri adeta görüntünün içine çekiyor. 

 

Samsung Electronics’in TU8000 Crystal UHD TV modeli; kristal ekranı, 4K Kristal İşlemcisi, 3 taraflı çerçevesiz tasarımı ve Tizen işletim sistemi ile donatılmış Smarthub’ı ile sinema deneyimini evinize taşıyor. 


Kullanıcıların tercihine göre 43", 50", 55", 65", 75" ve 82" geniş seçenekleri ile bu TV, sunduğu keskin ve parlak görüntüler, güçlü renk kalitesi, sınırsız ve minimalist tarzdaki tasarımı ile izleyeni adeta görüntünün içine çekiyor.  

Kristal Ekran ile parlak ve keskin renkler 
Samsung TU8000 Crystal UHD TV’de kullanılan kristal ekran, optimize edilmiş renkleri ile her detayı görebilmenizi sağlıyor. Bu sayede kendinizi daha geniş bir renk yelpazesine sahip resmin içine bırakabilirsiniz. Ayrıca 4K UHD TV, sıradan bir FHD’den 4 kat daha fazla piksele sahip olduğundan gözlerinizin hak ettiği keskin ve parlak görüntüyü de sunuyor. Film ve dizilerinizi sanki gerçekten sahnedeymiş gibi izleyebiliyorsunuz. 

 4K Kristal İşlemci sayesinde güçlü renk kalitesi 

4K Kristal İşlemciye sahip televizyonda seyir keyfinizi üst seviyeye çıkaracak bir renk kalitesi de sunuluyor. Rengi ayarlayan, yüksek kontrast oranını optimize eden ve HDR görüntü sağlayan tek bir çipin sağladığı ilham verici görüntü kalitesi ile izlediğiniz içerikler adeta bir renk ziyafeti sunuyor.  

Büyüleyici detaylar görün 
Yüksek Dinamik Aralık (HDR) özelliği, en karanlık sahnelerde bile sürükleyici bir renk spektrumunun ve görsel ayrıntıların keyfini çıkarabilmeniz için TV’nin parlaklık aralığını artıyor. 

Böylelikle filmleri, doğru tonlardaki zengin renklerle en ince ayrıntıların görülmesini sağlayan daha derin kontrast ile izleyebiliyorsunuz. 

HDR10+'nın dinamik ton haritalandırması her sahne için renkleri ve kontrastı ayarlayarak görüntülerde en ince ayrıntıları bile yakalamanızı sağlıyor.  

3 taraflı çerçevesiz tasarımla sürükleyici görüntüler 

Samsung TU8000 Crystal UHD TV’nin şık ve zarif tasarımı size kusursuz görüntüler sunuyor. Bu TV’nin her açıdan rahatlıkla izlenebilen sınırsız ve minimalist tarzdaki tasarımı standartları yeniden belirliyor. Bu TV ile sürükleyici sinematik deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yaşam alanınızı en sevdiğiniz fotoğraflarla süsleyin 

Ambiyans Modu sayesinde en sevdiğiniz fotoğrafları TV ekranına yansıtırken TV, dekorunuza zarif bir şekilde uyum sağlıyor. Canlı görsellik için birden fazla fotoğraftan güzel bir kolaj veya slayt gösterisi yapabilirsiniz.  

Tek uzaktan kumanda ile farklı içeriklere erişim 

Bir TV’de içerik izlemekten keyif almanız için ihtiyacınız olan bir özellik de çok sayıda içeriğe tek bir yerden erişebilmeniz. 

Samsung TU8000 Crystal UHD TV’nin parlak bir dokuya sahip Tek Uzaktan Kumandası ile uygulamaları ve hatta TV uydu alıcınızı kontrol edebiliyor, beğendiğiniz içeriklere hızlıca erişmenizi sağlayarak son derece basit bir kullanım sunuyor. 

Şimdi 1.000TL’ye varan para kart hediyesiyle sahip olabileceğiniz Samsung TU8000 Crystal TV’ler hakkında daha fazla bilgi için: samsung Sitsinde

Top Post Ad

Below Post Ad