Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Uydu Ekosisteminin En Yetkili İsimleri, Dijital Etkinlikte Buluşacak

Sentez Medya markalarından Satcom Vision, ilk video konferans etkinliğini Satcom Vision Digital adı altında gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 
 

“Salgın Dönemi ve Sonrasında Uydu Sektörü” teması ile 27 Ekim saat 10:30’da düzenlenecek etkinlikte, Türk uydu pazarının en yetkili isimleri, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan ile birlikte, sektörün mevcut durumunu ve geleceğini masaya yatıracak. 


 
 Profen ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinliğin moderatörlüğünü, Gazeteci, Para Dergisi Köşe Yazarı ve Bilişim Medyası Derneği (BMD) Başkanı Musa Savaş üstlenecek. Etkinlikte, uydu ekosistemindeki ana paydaşlardan; politika belirleyici kamu kurumlarını, Ar-Ge kurumlarını, uydu üreticilerini, uydu operatörlerini ve yer destek sistemi üreticilerini temsil eden konuşmacılar yer alacak. Bu konuşmacılar şu şekilde sıralanıyor: 
 
Prof. Dr. Lokman Kuzu, Türkiye Uzay Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Önder Havuzlu, Profen Grup Genel Müdürü Cenk Şen, Türksat Genel Müdürü Hayrettin Özaydın, Telekomünikasyon Uydu ve Yayıncılık İş İnsanları Derneği (TUYAD) Başkanı Doç. Dr. Mesut Gökten, TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü Müdürü Etkinliği izlemek isteyenler, Satcom Vision’ın YouTube kanalındaki canlı yayını ve sosyal medya hesaplarından yapılacak paylaşımları takip edebilecekler.

Top Post Ad

Below Post Ad