Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

2020’nin En İyi Spor Radyosu Radyospor Oldu

Türkiye’nin ilk spor radyosu olan ve gündemi belirleyen kaliteli içeriğiyle sporseverlerin yakından takip ettiği Radyospor, “Bakırköy Ata Spor Kulübü Sporun Enleri” ödüllerinde “Yılın En İyi Spor Radyosu” seçildi. 

Bakırköy Belediyesi’nin katkıları ile bu yıl ikincisi düzenlenen 'Bakırköy Ata Spor Kulübü Sporun Enleri'nde ödüller sahiplerini buldu. 
 


Yayın akışının tamamını spor programları ve canlı spor yayınlarına ayıran, zengin içeriği ile haberlerde en çok referans gösterilen, yurt içinde ve yurt dışında önde gelen yayın kuruluşları tarafından takip edilen Türkiye’nin ilk spor radyosu Radyospor, “Yılın En İyi Spor Radyosu” seçildi. 
 
 Gelenekselleşen ödül töreninde yılın futbolcusu Yusuf Yazıcı, yılın en iyi futbol takımı ise Başakşehir oldu. 
 
Yılın en iyi sporcuları; Emre Sakçı, Hatice Kübra İlgün, Sümeyye Boyacı, Fatma Uruk ve Cedi Osman olarak belirlenirken, Kadın Ritmik Cimnastik Milli Takımı yılın en iyisi seçildi. Yılın antrenörleri ise Emre Sakçı'ya şampiyonluklar kazandıran Türker ve Bahar Oktay Jüri özel ödülü ırkçılık konusunda bir milat yaşatan Pierre Webo'ya gitti. 
 
Babaoğlu: “İnsanlık olarak çok büyük sınavdan geçiyoruz” Bakırköy Atatürk Spor ve Yaşam Köyü’nde düzenlenen basın toplantısı ile ödül töreni ile ilgili açıklamalarda bulunan, töreninin organizatörlüğünü üstlenen Bakırköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sait Babaoğlu, “Geçtiğimiz yıl çok güzel bir ortamda, örnek olacak şekilde düzenlediğimiz ‘Sporun enleri’ bizleri de çok mutlu etti. 
 
Bu sene de ondan daha güzelini düzenlemeyi planladık ama sizler de takdir edersiniz ki insanlık olarak çok büyük bir sınavdan geçiyoruz. Bu yıl bunun devamını bu şekilde yapmayı planladık. 
 
Bu süreçte jüri üyelerimiz büyük bir hassasiyet gösterdiler. Umarım temelde de amaçlamış olduğumuz gibi bu ödüller Türk sporunu, şampiyon olacak gençleri motive eder; başarılı olan spor adamlarının, sporcularımızın da bu başarısına ışık tutmuş oluruz” diye konuştu.  
 
Radyospor hakkında: 
Saran Group bünyesinde bulunan, Türkiye'nin ilk spor radyosu olan Radyospor, zirvedeki yerini koruyor. “Sporun tek adresi” sloganı ile yayın yapan Radyospor, gündemi belirleyen kaliteli içeriği ile gazete ve televizyonlarda en fazla referans gösterilen spor radyosu. 
 
Yayın akışının tamamını spor programları ve canlı spor yayınlarına ayıran Radyospor, 07 – 24 saatleri arasında sporun her dalından haber veriyor. 
 
Radyospor yayınları, ayrıca tüm mobil işletim sistemleri ile uyumlu olan dijital aplikasyonu aracılığıyla da canlı olarak dinlenebiliyor.

Top Post Ad

Below Post Ad