Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Dijitsu 65DS8800 4K Android TV

Elektronik eşya ve küçük ev aletleri sektöründe ürün yelpazesini sürekli genişleten yerli marka 
 

Dijitsu, yeni Android 4K Ultra HD akıllı teknolojilerle donatılmış ‘65DS8800’ TV’yi satışa sundu. 

 
Dijitsu Android TV ‘65DS8800’, 65 inç büyük ekran, 4K 3840X2160 çözünürlüklü olmasının yanı sıra, 178 derece görüş açısı ile yüksek kalitede bir deneyim yaşatıyor. Android’in sunduğu avantajlar. 


 
Evde daha çok zaman geçirdiğimiz bugünlerde sıklıkla kullanılan, Netflix, Prime Video, Blu TV, Tivibu Go, Youtube, Facebook gibi uygulamalara kolaylıkla erişebilmeyi sağlıyor. 
 
Yüksek ses gücü ile kusursuz görüntüleri ekrana taşıyor. 4K yayın yapan TV kanalları ve aynı çözünürlükteki multimedya içeriklerini görüntü kaybı olmadan gerçekçi renklerle ekrana yansıtan Android TV, aynı zamanda yüksek ses deneyimi vaad ediyor. 
 
Öte yandan 3 HDMI bağlantı noktası ile aynı anda oyun konsolu, medya oynatıcı ve AVR aygıtlarını bağlayabilme özellikleriyle geniş oturma odalarına sahip büyük ekran tercih eden tüketiciler için uygun bir alternatif olarak öne çıkıyor. 
 
Dijitsu ürünleri, Türkiye’nin her yerinde Teknosa, Migros, BİM, A101 gibi önde gelen zincir marketlerinde ve Hepsiburada pazar yerinde online satışa sunuluyor. 
 
 

DIJITSU HAKKINDA: 

Elektronik eşya ve küçük ev aletleri sektöründe teknolojik ürünleri ile öne çıkan yerli marka Dijitsu, televizyon, vantilatör, klima, hava soğutucu, hava temizleyici, su sebili, buz makinesi, buzdolabı, derin dondurucu ürün kategorilerinde hizmet vermektedir. 
 
Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı amaçlayan Dijitsu, alternatif ürün çeşitliliği ve kalitesi ile yaşam alanlarına katkıda bulunmaktadır. 
 


 
Global bir marka olma yönündeki hedefleri doğrultusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ar-Ge çalışmaları ile yeniliklere hızlı çözümler sunan Dijitsu, üretimden dağıtıma kadar A’dan Z’ye tüm sürecin takibini sağlayan güçlü bir altyapıya sahiptir. 
 
Teknosa, Hepsiburada, BİM, A101, Migros gibi önde gelen zincir marketleri ile çözüm ortaklığımız sayesinde Türkiye’nin her yerine Dijitsu ürünlerini taşıma olanağı sağlanmakta olup, verdiğimiz satış sonrası hizmetler sayesinde de nihai tüketicilerin güvenini ve referansını kazanmaktayız.

Top Post Ad

Below Post Ad