Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Lego vıdıyo,Lego Group ve Universal Music Group’tan müzik ve yaratıcılığı birleştiriyor

Lego Vıdıyo İle Kendi Müzik Videonu Yönet, Klibini Çek Ve Paylaş Yeni Bir Müzik Video Yaratma Deneyimi İle Dünyanın Ritmini Yakala!


Çocukların yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanan LEGO® VIDIYO ™, güvenli bir ortamda benzersiz müzik videolarını yönetmelerine, üretmelerine, klipte oynamalarına ve paylaşmalarına olanak tanıyor. 


 
Çocukların yaratıcılığını ve müzik tutkusunu kutlamak için tasarlanmış, eğlenceli ve yenilikçi bir müzik videosu oluşturma deneyimi olan LEGO® VIDIYO™, UMG’nin rakipsiz sanatçılarının liste başı şarkılarını kullanarak kendi müzik videolarını yöneterek, üreterek, oynayarak ve paylaşarak çocukların büyük hayaller kurmasına yardımcı olan yepyeni bir oyun yöntemi olarak öne çıkıyor. 
 
 7-10 yaş arası çocuklara yönelik olarak geliştirilen LEGO VIDIYO, çocuklara fiziksel ve dijital oyun dünyasını bir arada sunuyor. Platform, çocukların birbirleriyle duygusal ve yaratıcı bir şekilde bağlantı kurma becerilerini artıran, gelişimleri için temel kombinasyonlar olan oyun ve müziği bir arada deneyimleme fırsatı sağlıyor. 
 
Kendi müzik video prodüksiyonlarının sorumluluğunu üstlenen çocuklar, hem müziği keşfediyor hem de sürükleyici ve güvenli bir sosyal deneyim yoluyla müziğe olan tutkularını artırıyor. 
 
Uygulama akışına yüklenen tüm içerikler dışarıdan denetlenebiliyor; böylelikle ebeveynler, çocuklarının yaratıcılıklarını güvenli bir şekilde serbest bıraktığından emin oluyor. 
 
 LEGO öğeleri, minifigürler, müzik, artırılmış gerçeklik ve yeni bir uygulamadan oluşan LEGO VIDIYO, "BeatBits" isimli yeni özel efekti de kapsıyor.  
 

LEGO VIDIYO şu şekilde çalışıyor: 

 
 ● Uygulamadaki çok sayıda tanınmış sanatçıların şarkılarından birini seçin. 
 
● VIDIYO uygulamasındaki artırılmış gerçeklik teknolojisi aracılığıyla özelleştirilebilen ve farklı ölçeklerde hayata geçirilebilen yeni, fiziksel minifigürlerden oluşan canlı bir koleksiyondan grubunuzu oluşturun. 
 
 ● Özel efektleri "BeatBits" biçiminde sıralayın ve bunları tarama aşamasına yerleştirin. BeatBits, bir kez tarandığında video ve müzik tarzlarından sahne efektlerine kadar her şeyi kontrol etmenizi sağlayan dijital efektlerin kilidini açan LEGO öğeleriyle dekore edilmiştir.
 
 Çocuklar, siyah beyaz efektlerden X-ışını görüşüne kadar her şeyi seçerek vizyonlarının gerçekleştirildiğini görebilir. Ayrıca fare sesi veya saksafon gibi ses efektlerinden break dansa kadar eğlenceli karakter hareketleri ve oyun hileleri ekleyebilir... 
 
● Sahneyi ayarlayın. LEGO VIDIYO müzik videoları her yerde oluşturulabilir. Sadece üç saniye içinde konumunuz taranır ve üretim geri sayımı başlar. 
 
 ● Uygulamada seçilen BeatBits ile çocuklar, kendi müzik video prodüksiyonlarının yaratıcı kontrolünü ele alabilir. 60 saniyelik inanılmaz bir performansta dans hareketlerini ve ses / video efektlerini sergilerler, bu da paylaşılabilir 5, 10, 15 veya 20 saniyelik kliplere dönüştürülebilir. 
 
● Videodaki kişisel bilgiler hariç olmak üzere, klipler uygulama akışına yüklenebilir, uygulama içinde yerel olarak depolanabilir. Yeni artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanan LEGO VIDIYO, ikonik minifigür ölçeğine ek olarak, çocukların gerçek hayat ölçeğinde ve süper boyutta minifigürlerle ilk kez oynayabilecekleri uygulama olacak. 
 
Uygulama, çocukların tüm grup üyelerini şekillendirmelerine, grupları için isim seçmelerine, albüm kapakları tasarlamalarına ve çok daha fazlasına olanak tanıyor! 
 
Çocukların yaratıcı becerilerini geliştirmeye devam etmeye teşvik etmek için uygulamaya düzenli olarak yeni müzikler, zorluklar ve ilham verici içerik eklenecek. Hem LEGO Group hem de UMG'nin araştırmasının ortaya koyduğu gibi, müzik ve yaratıcı oyun çocukların yaşamında büyük bir öneme sahip: 
 
• Ebeveynlerin %89'u müziğin yaratıcı beceriler geliştirmeye yardımcı olduğunu söylerken, %83'ü çocukların özgüvenini oluşturmaya yardımcı olduğunu söylüyor. 
 
 • Ebeveynlerin %94'ü LEGO yapım parçalarıyla oynamanın yaratıcılığı geliştirmeye yardımcı olduğuna inanıyor, %91'i problem çözmeyi iyileştirdiğini ve %89'u özgüvenine katkı sağladığını belirtiyor. 
 
• 5-12 yaş arası çocukların %74'ü, müziğin arkadaşlarıyla bağlantı kurmaya yardımcı olduğunu söylüyor. 6-10 yaş arası çocukların yarısından fazlası her gün müzik dinlediğini vurguluyor. 
 
• 5-12 yaş arası çocuklar ve ailelerinin %76'sı, müziğin kim olduklarını ifade etmelerine yardımcı olduğuna inanıyor. 
 
 • Ebeveynlerin %81'i müziğin aileleri bir araya getirdiğini ve çocuklarına bağlanmalarına yardımcı olduğunu söylüyor. 
 
 • Ebeveynlerin %92'si ve 5-12 yaş arası çocukların % 95'i LEGO ile oynamanın tüm aile için eğlenceli olduğunu söylüyor. LEGO Group ve Universal Music Group arasındaki iş birliğinin ilk ürünü olan LEGO VIDIYO, onu diğer tüm LEGO serilerinden ayıran tamamen yeni ve canlı bir görsel kimlik sunuyor. 
 
LEGO VIDIYO’nun ilk ürünleri, 1 Mart'tan itibaren dünyanın birçok ülkesinde satışa sunulacak. LEGO VIDIYO, LEGO Grup ve Universal Music Group arasındaki ilk iş birliğidir.
 
Global müzik pazarı lideri olan UMG, müziğin gücüyle dünya çapında kültürü şekillendirmeye devam ediyor. UMG, tüm müzik türlerini ve dilleri kapsayan rakipsiz müzik kataloğuyla birlikte hem yerel hem de global süper starları LEGO VIDIYO'ya getiriyor.  
 

LEGO® Hakkında 

Oyuncak sektöründe 1932 yılından bu yana Dünya’nın önde gelen markaları arasında yer alan LEGO Group, ülke genelinde daha fazla çocuğa ulaşmayı ve yüksek kaliteli, eğitici ve eğlendirici oyun deneyimini sunmayı hedeflemektedir. 
 
LEGO, çocukların gelişimine önem vermenin yanı sıra sunduğu yaratıcı oyun ve öğrenme deneyimi sayesinde geleceğin mimarlarına ilham vermeyi ve onları eğlendirirken geliştirmeyi amaçlıyor. LEGO, Dünya genelinde yaklaşık 18 bin çalışanı ile 140’ın üzerinde ülkede faaliyet gösteriyor.
 

Universal Music Group Hakkında 

60'tan fazla ülkede bulunan Universal Music Group (UMG), kayıtlı müzik, müzik yayıncılığı, satış ve görsel-işitsel içerikle uğraşan geniş bir işletme yelpazesiyle müzik sektöründe dünya lideridir. 
 
Her müzik türündeki en kapsamlı kayıt ve şarkı kataloğunu içeren UMG, sanatçıları keşfeder, geliştirir ve dünyadaki en beğeni toplayan ve ticari açıdan başarılı müzikleri üretir ve dağıtır. 
 
Kendini sanata, yenilikçiliğe ve girişimciliğe adamış olan UMG, sanatçılar için sanatsal ve ticari fırsatları genişletirken hayranlar için de yeni deneyimler yaratıyor. 
 
Hizmet platformlarının ve iş modellerinin geliştirilmesini teşvik ediyor. Universal Music Group bir Vivendi şirketidir. https://www.universalmusic.com/

Top Post Ad

Below Post Ad