Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Twozero Ventures Türkiye'nin internet televizyonu BluTV'ye yatırım yaptı

Twozero Ventures, Türkiye'nin önde gelen reklamsız, online dizi ve video izleme platformu BluTV’ye yatırım yaptı. 

 

Yatırımla beraber BluTV’nin yüzde 2.77 hissedarı oldu. Böylece twozero Ventures, Discovery ile birlikte BluTV’nin yatırımcıları arasına katıldı. 
 

Türkiye’nin İnternet Televizyonu 

Türkiye'nin önde gelen online video izleme platformu BluTV; zaman ve mekan farketmeden, birbirinden farklı dizi, film ve canlı yayının izlenmesini sağlayan internet televizyonudur. 


 
Dünya çapında Türkçe ve Arapça konuşan tüm izleyicilere hizmet veren BluTV, 2016'daki lansmanından bu yana, orijinal içeriklere ve teknolojiye odaklanması ve 10 bin saatten fazla yerli ve yabancı içeriğiyle ciddi bir büyüme gösterdi. 
 
 “İlk Yatırımcı Olmaktan Gurur Duyuyoruz” 
Twozero Ventures Kurucu Ortağı Yiğit Arslan; “Aydın Doğan Yalçındağ liderliğindeki Blutv ekibi medya sektörünün geleceğini yeniden tanımlarken, 2020 yılında başlattığımız işlemi sonuçlandırarak ilk finansal yatırımcı olmaktan gurur duyuyoruz. 
 
Twozero Ventures olarak spor, medya ve eğlence sektörlerinde büyüme aşamasındaki teknoloji girişimlerine yatırım yapmaya devam edeceğiz. 
 
Discovery’nin BluTv’ye katılmasıyla, bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm yatırımlarda doğru alanlara yöneldiğimizi bir kez daha görmüş olduk” dedi.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad