Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Dijitsu 50DS8800 50” İnce Kenarlı Android TV

Elektronik eşya ve küçük ev aletleri sektörünün yerli markası Dijitsu, Android TV ürün gamında birbirinden farklı alternatifleri ile öne çıkıyor. 

Akıllı teknolojilerle hayatımıza giren Android işletim sistemi, televizyonlarda da cihazları daha işlevsel hâle getirerek birçok kullanım avantajı sağlıyor. 
 
Dijitsu’nun dahili uydu alıcılı Adroid 9.0 TV modellerinden ‘50DS8800’, 50 inç ekranı, Ultra HD 4K çözünürlüğü ile oldukça net görüntü kalitesi sunuyor. Dört çekirdekli işlemcisi bulunan TV modeli, 16 Watt ses çıkış gücü ile de yüksek ses deneyimi yaşatıyor. 
 
 İnce kenarı, metal çerçevesi ve zarif tasarımı ile dikkat çekiyor. Metal çerçevesi ve ince kenarı ile estetik bir görünüme sahip olan ‘50DS8800’, uygun bütçeli, zarif ve modern bir TV isteyen tüketiciler için uygun bir seçenek. 


 
Ayrıca Netflix, Prime Video, Blu TV, Tivibu Go, Youtube, Facebook gibi en sık kullanılan uygulamalara Wi-Fi özelliği ile kolayca erişebilmeyi sağlayan TV’nin, HDMI bağlantı noktası ve 2 USB girişi ile aynı anda oyun konsolu, medya oynatıcı ve AVR aygıtlarını bağlayabilme özellikleri de bulunuyor. 
 
 Küçükten büyüğe farklı ebatlarda ürün çeşitliliği bulunan Dijitsu TV’ler, Türkiye’nin her yerinde Teknosa, Migros, BİM, A101 gibi önde gelen zincir marketlerinde ve Hepsiburada pazar yerinde online satışa sunuluyor.  
 
DIJITSU HAKKINDA: 
Elektronik eşya ve küçük ev aletleri sektöründe teknolojik ürünleri ile öne çıkan yerli marka Dijitsu, televizyon, vantilatör, klima, hava soğutucu, hava temizleyici, su sebili, buz makinesi, buzdolabı, derin dondurucu ürün kategorilerinde hizmet vermektedir. 
 
Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı amaçlayan Dijitsu, alternatif ürün çeşitliliği ve kalitesi ile yaşam alanlarına katkıda bulunmaktadır. 
 
Global bir marka olma yönündeki hedefleri doğrultusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ar-Ge çalışmaları ile yeniliklere hızlı çözümler sunan Dijitsu, üretimden dağıtıma kadar A’dan Z’ye tüm sürecin takibini sağlayan güçlü bir altyapıya sahiptir. 
 
Teknosa, Hepsiburada, BİM, A101, Migros gibi önde gelen zincir marketleri ile çözüm ortaklığımız sayesinde Türkiye’nin her yerine Dijitsu ürünlerini taşıma olanağı sağlanmakta olup, verdiğimiz satış sonrası hizmetler sayesinde de nihai tüketicilerin güvenini ve referansını kazanmaktayız.

Top Post Ad

Below Post Ad