Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Huawei servis kampanyası

Kullanıcı taleplerini dikkate alarak verdiği tüketici hizmetlerini geliştiren HUAWEI, 1-28 Şubat arasında teknik servis kampanyası ile avantajlı fiyatlar sunuyor. 
 

Her zaman tüketicinin yanında olan Huawei, teknik servisinde yaptığı indirimler ile kullanıcı dostu olmaya devam ediyor. 
 
1-28 Şubat 2021 tarihleri arasında seçili akıllı telefon ürünlerinde LCD ekran değişiminde yüzde 50, arka kapak değişiminde yüzde 90’a varan indirimler uygulanıyor. 
 
Ücretli ekran veya anakart değişimi yapan kullanıcılara ise arka kapak değişim ücreti ise sadece 10TL. LCD ekran değişiminde indirim uygulanan modeller 
 


HUAWEI P20 Pro, HUAWEI nova 5T, HUAWEI P40 Lite, HUAWEI P9 Lite, HUAWEI P20 Lite, HUAWEI P Smart, HUAWEI Y6 2018, HUAWEI P9 Lite 2017, HUAWEI P10 ve HUAWEI P10 Lite olarak listeleniyor. 
 
Stoklarda olan istediğiniz renk arka kapağı seçebileceğiniz bu fırsattan yararlanabilecek modeller ise 
 
HUAWEI Mate20 Lite, HUAWEI P20 Lite, HUAWEI Mate 10 Lite, HUAWEI P Smart, HUAWEI Y6 2018, HUAWEI Y5 2019, HUAWEI P9 Lite 2017, HUAWEI Y7 2018, HUAWEI Y5 2018, HUAWEI P10 ve HUAWEI P10 Lite olarak belirtiliyor. 
 
Özel ekran koruyucular ve kullanıcının tasarımını kendi seçeceği özel arka kapak koruyucular da kampanya süresince 100 TL yerine 50 TL’ye sunuluyor. 
 
Onarımdan önce dezenfekte edilen cihazlar geri gönderilmeden önce de profesyonel şekilde temizlenip dezenfekte edilecek. Onarılan cihazlar, profesyonel steril ambalaj için darbeye dayanıklı anti statik poşete konarak muhafaza edilecek. 
 
Huawei’nin beraber daha iyiye teknik servis kampanyasına katılan yetkili servisleri ise İstanbul İstinyePark, İstanbul Canpark, İstanbul Kadıköy, İstanbul Şişli, Ankara Kızılay ve İzmir Mavibahçe. 
 
Kullanıcılar, ürünlerinin kalan garanti sürelerini, yedek parça fiyatlarını ve teknik servis bilgilerini telefona yüklü “Destek Uygulaması” ya da Huawei internet sitesinden öğrenebilirler:

Top Post Ad

Below Post Ad