Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Tivibu şubat menüsünde ‘Aşk’ var

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu’da, şubat ayı boyunca Sevgililer Günü’ne özel filmler ‘Menüde Aşk Var’ klasöründe yayınlanıyor. 
 

Kırmızı Halı, Seç İzle, Gerçek Kesit klasörlerinde ve sinema kanallarında ise izleyici rekortmeni yapımlar sinemaseverleri bekliyor. 
 


 Türkiye’nin dijital değişimine öncülük eden Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, farklı türlerdeki yapımları şubat ayında da izleyicilerle buluşturuyor. 
 
Dramdan aksiyon ve animasyona uzanan zengin içeriklerin yanı sıra Sevgililer Günü’ne özel romantik filmler, 10 Şubat ile 10 Mart arasında Seç İzle/Vitrin/Menüde Aşk Var klasöründe yayınlanacak.  
 
Sevgiler Günü’ne özel yapımlar 
Seç İzle/Vitrin/Menüde Aşk Var klasöründe, birçok romantik film sıralanıyor: Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak’ın oturduğu “Unutursam Fısılda”da, Hatice, aşkının ve müzik tutkusunun peşinden giderek görkemli bir hayata adım atıyor. 
 
Aynı isimli romanından uyarlanan “Senden Önce Ben”de, yaşamını tekerlekli sandalyeye bağlı sürdüren genç bir adam ile bakıcısının aşkı konu ediliyor. 
 
“Bir Yıldız Doğuyor”da, yetenekli müzisyenler Jackson Maine ile Ally’nin zorlu kariyer basamaklarında yaşadıkları aşk öyküsü konu ediliyor. Klasörde ayrıca “İkimizin Yerine”, “İngiliz Hasta” ve “Selvi Boylum Al Yazmalım” gibi unutulmaz yapımlar yayınlanıyor.  
 
En yeniler Kırmızı Halı’da 
Kırmızı Halı klasöründe, beyazperdeden hemen sonra yayınlanan filmler yer alıyor: 16 Şubat’ta platformda yayınlanacak “Batman: Ejderhanın Ruhu”nda, Bruce Wayne, 1970’lerde dövüş sanatları eğitimi alırken geçmişten gelen bir tehditle yüzleşiyor.
 
25 Şubat’ta platformda olacak “Başlat: Ready Player One”da sanal dünyada destansı bir savaş yaşanırken, “Mad Max: Fury Road”da post apokaliptik bir gelecekte hayatta kalma mücadelesi veriliyor. Ayrıca “Kod Adı: U.N.C.L.E.” ve “Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı” da izleyiciyle buluşan yapımlar arasında.  
 
Seç İzle yine dopdolu 
Tivibu’nun Seç İzle klasöründe farklı türlerde birçok yapım yayınlanıyor: 
 
“Suicide Squad: Gerçek Kötüler”de, DC evreninin kötüleri, dünyayı bekleyen tehlikeye karşı birlik oluyor. 21 Şubat’ta platforma yüklenen iki filmden biri olan “Ormanın Ritmi”nde, evini özleyen bir uzaylı, Afrika ormanlarında yeni arkadaşlarıyla zorlu bir maceraya başlıyor. 
 
Aynı tarihte yayına giren “Kaçış Planı 3”te ise güvenlik uzmanı Ray Breslin ve ekibi zorlu bir kurtarma operasyonuna girişiyor. Klasörde, 20 Şubat’ta “Acayip Güzelim” ile “Deli ve Dahi”, 27 Şubat’ta ise “Lego Filmi 2” yayınlanacak.  
 
Komediden yerli yapımlara sinema kanalları 
Platformun sinema kanalları Şubat ayında da dopdolu. 9 Şubat’ta Sinema TV’de ekranlara gelecek “Anaokulu Öğretmeni”nde, beş yaşındaki yetenekli öğrencisinin genç bir Mozart olduğuna inanan Lisa, bu uğurda imkânsız bir hayalin peşine düşüyor. 
 
27 Şubat’ta yayınlanacak “LEGO Filmi 2”de, istila edilen şehirlerini kurtarmak için yeniden güçlerini birleştiren kahramanların maceraları anlatılıyor. 
 
Dünyayı kurtarmak için zorlu bir maceraya atılan Condorito’nun hikâyesini konu edinen “Kahraman Tavuk Uzayda”, 28 Şubat’ta Sinema Aile kanalında. 
 
Yaşamından memnun olmayan bir kadının başına aldığı darbenin ardından değişen hayatını konu edinen “Acayip Güzelim”, 20 Şubat’ta Sinema Komedi’de.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad