Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Arçelik,A Milli Takım Euro 2020 de Finale Kalırsa Televizyon Bedellerini İade Edecek

Arçelik, Avrupa Futbol Şampiyonası’na (EURO 2020) katılacak olan Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın finale kalması halinde mayıs ayında satılan 55 inç ve üzeri 4K UHD televizyonların bedellerini tüketiciye iade edecek. 

 

Arçelik, Türkiye’de ilk defa uygulanacak bir kampanyaya imza atıyor. Teknolojisi ve tasarımıyla öne çıkan ürünlerini her geçen gün daha da geliştiren Arçelik, Avrupa Futbol Şampiyonası’na (EURO 2020) katılacak Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın olası zaferini kutlamaya hazırlanıyor. 
 


Turnuvada A Grubu’nda Roma’da 11 Haziran’da İtalya, Bakü’de 16 Haziran’da Galler ve 20 Haziran’da İsviçre ile karşı karşıya gelecek olan A Milli Futbol Takımı’nın 11 Temmuz’daki finale kalması halinde mayıs ayında satılan Arçelik 55 inç ve üzeri UHD televizyonların bedelleri tüketicilere iade edilecek. 
 
Arçelik 1 Mayıs itibariyle başlayacağı kampanyaya dahil olan TV modellerine ve kampanyaya ait diğer bilgileri 
 

Kampanya 1 Mayıs 2021 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında Arçelik mağazalarından ve arcelik.com.tr sanal mağazasından yapılacak 55 inç ve üzeri boyutta Arçelik/Grundig markalı Led Tv alışverişlerinde geçerlidir. 

 
Kampanya 10.000 adet Led Tv ile sınırlıdır. Kampanyaya dahil Led Tv modellerinden alan müşterilerimize Arçelik’ten kampanya kayıtlanma bilgilerini içeren SMS gönderimi yapılacaktır. Son kayıt tarihi 10 Haziran 2021'dir. ;
 
Arçelik büyük ekran UHD televizyonlar üstün görüntü performansı ile maç coşkusunu evlere taşıyacak ve tasarımı ile salonlara şıklık katacak. Milli takım zaferiyle evlerde bir ilk yaşanacak.

Top Post Ad

Below Post Ad