Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Totti’nin Hayatı Yeni Dizi “One Captaın” İle Gain’de

FUTBOL. 10 NUMARA. GLADYATÖR. YENİ DİZİ ONE CAPTAIN SADECE GAİN’DE 
 

Francesco Totti’nin şampiyonluk yolunda verdiği mücadele şimdi One Captain ile GAİN’de! 
 
6 bölümlük 2021 yapımı dizi, Roma'nın ebedi kaptanının hayatını ve unutulmaz kariyerini inişleri ve çıkışları ile ortaya koyuyor. Gladyatör, tutkusu, azmi, vefa ve kararlılığı ile daha önce hiç olmadığı şekilde futbolseverlerle buluşuyor. 
 


One Captain, Türkiye’de yalnızca yeni nesil içerik platformu GAİN’de. İtalyan futbol efsanesi Francesco Totti’nin 27 yıllık kariyerine ışık tutan mini dizi One Captain- Un Capitano GAİN’de yayına girdi. 
 
Ülkemizde sadece GAİN’de izlenebilecek 6 bölümlük dizi, Roma’nın altın çocuğunun yaşamını daha önce hiç izlemediğiniz şekilde anlatıyor. 
 
Arşiv görüntüleri ve güncel drama sahneleriyle Totti’nin kariyerinin en etkileyici anlarını, duygu dolu vedasına kadar gözler önüne seriyor. 
 
Ona tapan taraftarlar, manşetler ve şaşaa ile dolu kariyerinin yanı sıra yaşadığı çelişkileri ve zorlukları da futbolseverlerle paylaşıyor. Farklı hikayeleri, kısa ve keyifli formatta sunan GAİN, her zevke hitap eden geniş seçkisiyle yeni alışkanlığımız olmaya oynuyor. 
 
Yerli ve yabancı diziler, belgeseller ve gerçek hikayeler GAİN’de izleyicileri bekliyor. GAİN’de yenilik zamanı! Yepyeni özgün içerikler GAİN Premium’da. 
 
Kredi/banka kartı ile aylık 21.90TL, uygulama içi ödeme ile aylık 23.99 TL’ye Premium üyeliğe geçilebilecek. GAİN’in içeriklerinin bir kısmı her zamanki gibi ücretsiz olmaya devam edecek.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad