Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Arınma Gecesi Sonsuza Dek filminde ilk fragman

Arınma Gecesi Sonsuza Dek Yakında Sinemalarda Yayında

 
 
 Tür: Aksiyon Gerilim Oyuncular: Ana de la Reguera, Tenoch Huerta, Josh Lucas, Cassidy Freeman, Leven Rambin, Alejandro Edda ve Will Patton 
 
Yönetmen: Everardo Gout Yazar: James DeMonaco 


Yapımcılar: Jason Blum, Michael Bay, Andrew Form, Brad Fuller, James DeMonaco, Sébastien K. Lemercier 
İdari Yapımcılar: Marcei A. Brown, Everardo Gout, Jeanette Volturno 
 

 Arınma Gecesi Sonsuza Dek filminin konusu


Bu yaz, kanunsuz bir çapulcu topluluğu, yıllık Arınma Gecesi’nin gün ağarırken bitmeyeceğine ve bunun yerine ’Arınma Gecesi: Sonsuza Dek’ ile hiç sona ermemesi gerektiğine karar verdiklerinde, bütün kurallar çiğneniyor. 
 
2018 yılında rekorlar kıran İlk Arınma Gecesi filmiyle sıçrama yapan Blumhouse’un ünlü dehşet serisi... 
 
Bir yer altı hareketinin üyeleri artık tek gecelik anarşi ve cinayetle tatmin olmadıklarında, bitmeyen bir kargaşa ve katliam ile Amerika’yı ele geçirmeye karar veriyor ve çığır açan yeni bir alana atılım yapıyor. Hiç kimse güvende değil! 
 
Adela (Ana de la Reguera, Kovboylar ve Uzaylılar) ve kocası Juan (Tenoch Huerta, Days of Grace), Teksas’ta yaşamaktadır ve Juan, zengin bir aile olan Tucker Ailesi’nin çiftliğinde çalışmaktadır.
 
Juan, Tucker ailesinin reisi olan Caleb’i (Will Patton, Cadılar Bayramı) oldukça etkiler ama bu durum Caleb’in oğlu Dylan’ın (Josh Lucas, Asfaltın Kralları) kıskançlık krizini tetikler. 
 
Arınma Gecesi’nin ertesi sabahı, maskeli katiller çetesi, Dylan’ın karısı (Cassidy Freeman, HBO’da The Righteous Gemstones), ve kız kardeşi de (Leven Rambin, Açlık Oyunları) dahil olmak üzere Tucker Ailesine saldırır. 
 
Ülke kargaşaya sürüklenip Amerika dağılmaya başlarken, bu iki aile bir araya gelip direnmek zorunda bırakılmıştır. 
 
Senaryosu serinin yaratıcısı ve hikayenin dehası olan James DeMonaco’ya ait olan Arınma Gecesi: Sonsuza Dek filminin yönetmeni ödüllü gerilim Days of Grace’in yazarı ve yönetmeni olan Everardo Gout.
 
Filmin yapımcıları, serinin kurucu yapımcılarından Blumhouse Productions adına Jason Blum, Platinum Dunes ortakları Michael Bay, Andrew Form ve Brad Fuller ile Man in a Tree ikilisi James DeMonaco ve uzun soluklu yapımcı ortağı Sébastien K. Lemercier. Film’in idari yapımcıları Marcei A. Brown, Everardo Gout ve Jeanette Volturno. Universal Pictures sunar, Perfect World Pictures iş birliği ile, bir Platinum Dunes/Blumhouse/Man in a Tree yapımı.

Top Post Ad

Below Post Ad