Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Monster Notebook Dijital Mağazası, birinci yıl dönümünde binlerce oyun ve teknoloji tutkununu ağırladı

Oyun dünyasının en sevilen isimleri Monster Notebook Dijital Mağazası’nın birinci yıl dönümü etkinliğinde buluştu. 
 

Dijital Mağaza’da gerçekleşen etkinlikte 10 binin üzerinde oyun ve teknoloji tutkunu bir araya geldi. Gün boyu süren canlı yayında eğlenceli yarışmalara katılan oyunseverler, toplamda 20 bin TL değerinde hediye kazandı. 
 


Monster Notebook’un geçtiğimiz sene tüm dünyada bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği Dijital Mağaza’nın birinci yıl dönümü, 6 Mayıs 2021 Perşembe günü heyecan dolu bir etkinlikte kutlandı. 
 
Yedi farklı oturumdan meydana gelen etkinliği 10 binin üzerinde oyunsever takip etti. Markanın yurt dışı yatırım faaliyetlerinden, yeni ürünlerine; oyun incelemelerinden, oyun kültürü ve tarihine kadar birçok konunun konuşulduğu etkinlik YouTube ve Twitch üzerinden canlı yayınlandı. 
 
Monster Notebook yöneticileriyle sektör sohbetlerine katılan oyunseverler aynı zamanda en sevdikleri oyun yayıncılarıyla eğlendi. 
 
Monster Notebook Kurucusu ve CEO’su İlhan Yılmaz, Monster Notebook CSO’su Bilgin Semiz, Monster Notebook CGO’su Cem Çerçioğlu, Monster Notebook CMO’su Göktuğ Okan Oğuz, Teknoloji İletişimcisi Dr. Sertaç Doğanay, tarihçi ve yazar Doç. Dr. Emrah Safa Gürkan, fenomen Twitch yayıncısı Easter Gamers (Mete Özbey), YouTube içerik üreticisi Enis Kirazoğlu, Teknoloji editörü Tolga Cem Küçükyılmaz ve siber güvenlik uzmanı Can Değer gibi birbirinden değerli isimlerin konuşmacı olduğu etkinlikte; çeşitli yarışmalarda 20 bin TL değerinde ödül dağıtıldı.  
 
Dijital Mağaza bir senede 50 bin kişiye birebir hizmet verdi 
Monster Notebook’un geçtiğimiz sene 6 Mayıs’ta tüm dünyada bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği Monster Notebook Dijital Mağazası, bir senede 50 bin kişiye birebir hizmet verdi. 
 
Kullanıcılara fiziksel bir mağazada alacakları tüm hizmetleri dijital olarak sunan Monster Notebook Dijital Mağazası aynı zamanda oyun ve teknoloji ekosistemi için bir buluşma noktası olarak faaliyet gösteriyor. 
 
Her ay fenomen isimlerin kullanıcılarla buluştuğu etkinliklerin düzenlendiği Dijital Mağaza, bu etkinliklerde 60 binden fazla kişiye ev sahipliği yaptı. 
 
Haftanın her günü 09.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet veren Monster Notebook Dijital Mağazası’nda kullanıcılar herhangi bir randevu sistemine tabii olmadan, web sitesi üzerinden diledikleri satış temsilcisi ile anında ve birebir görüntülü video bağlantısı yapabiliyor. 
 
Böylece, Monster Notebook’un uzman ekipleri Türkiye’nin 81 ilindeki teknoloji meraklılarına canlı olarak birebir hizmet verebiliyor. 
 
Monster Notebook Hakkında: 
Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren Monster Notebook ömür boyu ücretsiz bakım, oynayamadığın oyun olursa para iadesi, koşulsuz müşteri mutluluğu gibi taahhütlerle sektörde fark yaratıyor ve oyun severler tarafından tercih ediliyor. 
 
Türkiye’den çıkan bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerine devam eden şirket, yurt dışı operasyonlarını Dubai ofisi, Lefkoşa ve Berlin mağazaları üzerinden yürütüyor.

Top Post Ad

Below Post Ad