Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Philips Ambilight’ı 30 Gün Boyunca Keşfetme Fırsatı

TP Vision Türkiye, Hepsiburada’yla gerçekleştirdiği kampanya kapsamında tüketicilere Ambilight’ı keşfetme imkanı sunuyor. 
 

Philips teknolojisi olan Ambilight; TV’nin arkasındaki akıllı LED’ler sayesinde renkleri gerçek zamanlı olarak duvara yansıtıyor ve ekranı daha geniş gösteriyor. 
 


Dinamik ışık gösterileri, Ambilight teknolojisi sayesinde bulunduğu odayı canlı ve sıcak bir ışıkla kaplayarak kullanıcılarına Ambilight’sız TV’leriyle geçirdikleri günleri sorgulatıyor. 
 
Tüketiciler, ‘‘Philips Ambilight’ı 30 Gün Boyunca Keşfetme Fırsatı’’ kampanyası kapsamında Haziran ayı sonuna kadar kampanyaya dahil olan Ambilight modellerinden birini satın alıyor ve ürünün kendilerine teslim edildiği tarih itibariyle 7 gün içinde kampanya web sayfası olan https://www.philipsambilightkesfet.com/ sitesini ziyaret edip kampanya kaydını tamamlıyor. 
 
Alışveriş faturasını ve Hepsiburada’nın ‘Siparişlerim’sayfasından ürünün teslim alındığı tarihi gösteren ekran görüntüsünü sisteme yükledikten sonra başvuru geçerli oluyor. 
 
Ürün teslim tarihi itibariyle 30 gün içerisinde de iade hakkı kazanmış oluyor. 
 
Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz; https://www.philips.com.tr/c-w/kampanyalar/ambilightkesfet.html İyi seyirler!
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad