Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

S Sport ve TikTok ’tan Türkiye’nin ilk spor HUB platformu

TikTok ve S Sport iş birliğiyle hayata geçirilen Türkiye’nin ilk spor HUB’ı ile uygulama üzerinden özel formatlar ve içerikler sporseverlerle buluşacak.

 

Dünyanın önde gelen kısa video uygulaması TikTok ve Türkiye’nin premier spor kanalı S Sport, yeni bir iş birliğine imza attı. 
 


TikTok ve S Sport bu iş birliğiyle Türkiye'nin ilk spor HUB (merkez ağı)’ını kurdu. 
 
Kurulan HUB sayesinde TikTok kullanıcıları, S Sport'un dünyasında yer alan, dünyanın en önemli spor organizasyonları ve geniş yelpazede farklı bir çok spor dallını tanıma fırsatı elde edecek. 
 
8 – 13 Mayıs tarihleri arasında yapılacak iş birliğiyle TikTok’un spor dünyasına S Sport yön verecek. TikTok LIVE canlı yayınları, TikTok’a özel spor kanalları ve içeriklerin de yer aldığı HUB’a Premier League, Bundesliga, NBA, Formula 1, MotoGP ve WWE organizasyonlarının da dahil edilmesi planlanıyor. 
 
TikTok’taki spor severlerle buluşmaktan mutluluk duyduklarını belirten S Sport, bu ortaklıkla TikTok kullanıcılarını premium spor içeriğiyle buluşturmayı hedefliyor. 
 

 S Sport x TikTok Spor Hub’da farklı spor dallarına dikkat çekiliyor 

 Spor alanındaki varlığını sağlamlaştırmak isteyen TikTok; bu iş birliği süresince Türkiye’nin hem önde gelen spor kulüplerini ve sporcularını ön plana çıkarıyor hem de farklı spor dallarına dikkat çekmeyi hedefliyor. 
 
Öne çıkan hesaplar arasında Vakıfbank Spor Kulübü, Tenisçi Miray Konar, Milli Atlet Nazlıcan İnaltekin, Formula 3 yarışçısı Cem Bölükbaşı ve Artistik Cimnastik dalında 2020 Avrupa Şampiyonu İbrahim Çolak gibi hesaplara kolayca ulaşılabiliyor. 
 
Popüler kısa video platformu TikTok, popüler ligler ve sporcularla etkileşime girmek isteyen spor severlere destek olmaya devam ediyor. 
 
Kullanıcılarının kendilerini yaratıcı bir şekilde ifade etmeleri hedefleyen TikTok; spor içerik üreticilerinin, spor kulüplerinin ve sporcuların tercih ettiği platform olma çalışmalarını sürdürüyor. S Sport’un TikTok LIVE içeriklerine etkinlik sayfasından ulaşabilirsiniz.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad