Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Vodafone Tv’de Euro 2020 Heyecanı

Vodafone TV kullanıcıları, 11 Haziran - 11 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) maçlarını mobil internetinden yemeden izleyebilecek.
 

Vodafone’un dijital TV servisi Vodafone TV, futbolsever izleyicileri için çok özel bir fayda sunuyor. 
 
Tüm Vodafone TV kullanıcıları, futbol dünyasının merakla beklediği 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) maçlarını mobil internetinden yemeden izleyebilecek. 


 
11 Haziran’da İtalya ile Türkiye arasında oynanacak maçla başlayacak olan şampiyona, TRT 1 ve TRT Spor kanallarından yayınlanacak. 
 
Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Berna Kulaksız, şunları söyledi: 
“Vodafone TV servisimizle Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerimize kaliteli TV ve video içeriğini kesintisiz olarak ve uygun fiyatla sunmaya devam ediyoruz.
 
Bu kapsamda, futbolsever müşterilerimiz için çok özel bir fayda sunuyoruz. Tüm kullanıcılarımız, 11 Haziran - 11 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası maçlarını internetinden yemeden izleyebilecek. 
 
Vodafone olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ürün ve servislerle her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz.” 24 ülkenin milli takımı mücadele edecek 
 
EURO 2020’de 24 ülkenin milli takımı mücadele edecek. Şampiyonada Türkiye A Milli futbol takımı da A grubunda oynayacak. UEFA grup maçları, ev sahipliği bulunan 11 ülkenin belirlenen şehirlerindeki stadyumlarda oynanacak. Yarı final mücadeleleri 6-7 Temmuz tarihlerinde, final maçı ise 11 Temmuz’da Londra’da bulunan Wembley Stadyumu'nda oynanacak.  
 
Binlerce seç-izle içerik 
Vodafone TV, kullanıcılarına, 24 saate kadar geri alma özelliği ile 90’ı aşkın TV kanalını ve çoğunluğu film, dizi, belgesel ve çizgi filmden oluşan 6 binin üzerinde seç-izle içeriği akıllı telefonlarından, tabletlerinden, web’den ve akıllı televizyonlar üzerinden izleme imkânı sunuyor. 
 
Google Play, Apple App Store, Android TV, LG Content Store, Samsung Smart Hub ve Apple TV online mağazalarından da erişilebilen Vodafone TV uygulaması, bugüne kadar 6,5 milyondan fazla indirildi. Vodafone TV’nin aylık aktif kullanıcı sayısı ise 1,3 milyona ulaştı.

Top Post Ad

Below Post Ad